Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem beteges?

Szerintetek ez nem beteges?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmet az apja állandóan nézi, amikor pl öltözik otthon, mert megy el vhova, akkor jön be "véletlenül" a szobájába, vagy amikor megy tusolni, "véletlenül" pont akkor megy el az apja is azon a folyosón ... stb. Bnőmet idegesíti, mondtam, h beszéljen vele. Miért csinálja ezt az apja? Tényleg véletlen sztetek?
2011. máj. 21. 13:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Van a barátnődnek barátja? (lehet hogy hülye kérdésnek néz ki,de ha megmondod akkor tudok véleményt mondani..)
2011. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 lovelyne ***** válasza:
94%
Remélem csak véletlen...:/ ha meg nem akkor az apja tuti beteg!
2011. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
A barátnőd apja szemet vetett a lányára. Egyszer előfordul, hogy véletlen rányit, de azért rendszeresen nem. Az ilyen ember beteg, pedofil, perverz vagy a fene tudja milyen, de nem egészséges.
2011. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom de ez elég furcsa...Pont akkor, mindig abban az időben...Hát, furcsa véletlenek ezek.

Ha nem is tűnik annak, de lehet elég beteges.

2011. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
elsőnek: nincs barátja
2011. máj. 21. 13:57
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A lány hány éves?
2011. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem probálja ki a barátnőd, hogy ha az apja tudja, hogy abban az időben vetkőzik vagy öltözik át a lány, akkor ugy csináljon mintha tényleg azt csinálná, de közben mégsem öltözik vagy vetkőzik hanem magán hagy mindent és ha az apa ujra benyit, akkor sztem valami pedofil, csak nehogy bántsa a lányát!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A baraátnöd amikor öltözik meg zuhanyozik, akkor csukja be az ajtót - ennyire egyszerü a dolog. Ha meg netán valaki rákérdez, hogy miért, akkor egyszerüen megmondja, hogy már nem kisgyerek és ennyi privátszférára szüksége van.
2011. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm.Hát...akkor lehet hogy kihasználja ezt az apja,de nekem van olyan barátnőm aki annyira szeretne barátot hogy már bemeséli magának hogy minden pasi oda van érte.A múltkor egy pasi majdnem elesett,és ő erre megszólal hogy ezzel szerinted jelezni akarja hogy szeret?Szerintem ez nem normális.Én nem is merem a barátnődet nem akarok rosszat mondani,ő tudja hogy mi történik otthon,de lehet hogy ez a gond.Ha nem akkor pedig beszéljen az anyukájával erről.
2011. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Egyébként meg 20 éves.
2011. máj. 21. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!