Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az már beteges ha valaki a...

Az már beteges ha valaki a még nem létező gyerekének veszi a babaruhákat?

Figyelt kérdés
A nővérem a szüleim mesélése alapján már gyerekként is azt játszotta, hogy gyereket szül. Kitömte a hasát, tervezte a nevüket stb. Aztán mikor 20-25 éves lett, akkor megint előjött nála a téma, de akkor már ha meglátott valami szép gyerekruhát akkor azt megvette. Már van neki egy csomó cucc. Most 36 éves, és a barátjával jövőre tervezik a babát, szóval még csak most jut el odáig, hogy tényleg legyen neki. Szerintetek nem fura a viselkedése?
2011. aug. 13. 22:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem fura..de nem tudom,szerintem baj nincs.Főleg most igazából is jön a baba,lehet hogy nagyon vágyott rá csak nem sikerült teherbe esnie..lehet nem akarta elmondani..vagy nem tudom.De minden esetre szerintem boldog lesz!

sok boldogságot nekik!

2011. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Hát elég fura:S
2011. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Én mesekönyveket szoktam venni...

Főleg azért, mert a könyvek egyre drágábbak lesznek.

2011. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, mennyire jó a kapcsolatotok, de ha az én húgom csinálna ilyet, rögtön megkérdezném, hogy megőrült-e.
2011. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nincs vele semmi gond.Ha nem babonás akkor meg pláne.Bár én nem tömtem ki a hasam,de vettem huszonévesen pár darab kis zoknit,és csörgőt,mert nagyon megtetszett.Bár ne tettem volna..Már 40 múltam,de nagyon régóta nem jön össze a baba.Van egy ilyen babona,hogy ne szabad előre vásárolni meg nem született gyereknek,mert akkor nem lesz.Nálam bejött..
2011. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem fura... Előre gondolkodik ennyi.
2011. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

boccs, előbb az off. 5évesen már ruhákat csináltam (persze csak amolyan zsákokat)a gyerekeimnek. Most várom a 6-at és 35éves vagyok. a kettő közt nincs összefüggés, a babona az babona. gyerek nem attól lesz, vagy nem lesz


lásd előbbiek, vágyott ő is mindig az anyaságra.

2011. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem olyan ritka dolog egyszerű fantáziálás ilyet mindenki csinál csak ha túlzásba viszik az ember anyira elmerűl a tökéletes állomképekben hogy elszakad a valóságtól, lehet a tesodnál is ezért tolodik így ki a gyerekvállalás.
2011. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

A babona miatt én nem vásároltam előre.


Barátnőm is előre vásárolgatott, évek óta sajnos nem sikerül nekik összehozni a babát.



Szerintem nem teljesen jó amit nővéred csinál, már több mint 10 éve vásárolgat a leendő babájának.

2011. aug. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 napietus ***** válasza:
100%
szerintem nagyon fura. ilyet nem szabadna csinálni, mert ha mégsem jön össze, nagyon rossz lesz neki.
2011. aug. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!