Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gyakori hogy a lányok...

Miért gyakori hogy a lányok 10-15 évvel időseb pasival jönnek össze?

Figyelt kérdés
A legtöbb 20 év körüli lány ismerősöm 30-35 éves pasival van együtt. Miért? Mit tudnak a 30asok?
2011. máj. 21. 22:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Hogy más miért, azt nem tudom, nálam egyszerűen ízlés. Valahogy jobban meg is értem velük magam, és jól is érzem velük magam. Viszont szerintem ez nem gyakori. A barátnőim mindig megjegyzéseket tesznek az ízlésemre, nekik a velük egykorú, vagy 5 évvel idősebbek jönnek be, és egyébként is ritkán látok ilyen párokat, pedig emberek között mozgok. Szóval annyira nem gyakori dolog.
2011. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

Hat éve vagyok a párommal, 12 évvel idősebb nálam. Miért ő? Egyszerű. Mert neki már van célja. Már sok dolgot átélt, amit nem akar megismételni, én meg egyáltalán nem akarok. A huszonéves fiúk még próbálgatják a szárnyaikat, a legtöbb azt sem tudja, mit akar. Hebrencsek, vihorásznak, elképesztőek. Látom, mert egyetemista vagyok, látom mi van körülöttem. Jogot tanulok, de sok BTK-s, TTK-s ismerősöm van, és mit ne mondjak, semmi nem motivál, hogy férfiként tekintsek rájuk, mert a nagy részük nem az. :) Szeretem a barátaimat, nem arról van szó, de mivel telnek a napjaik? Vagy bemennek előadásra, vagy nem. Egy héten háromszor részegek vagy ötször. Vagy váltanak ruhát vagy nem. Vagy füveznek vagy nem. Vagy borotválkoznak vagy nem. Vagy lefürdenek naponta vagy nem.

A huszonéves fiúk még túl... Bizonytalanok. Még nem forrtak ki, nem tudják mit csinálnak, nem tudják mit akarnak, ha meg megkapják, azonnal elhajítják. Nincs még tapasztalatuk, sok mindenbe beleugranak csak úgy.

Egy harmincas férfi sokkal biztonságosabb. A személyisége a legtöbbször már teljes, a nők meg biztonságra vágynak. Ez nem mindig lehet megtalálni egy fiatal felnőtt oldalán.

És bocsi azoktól a huszonéves srácoktól, akik nem olyanok, mint a fentebb leírtak, természetesen vannak kivételek. :)

2011. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
19%
Túlélni, meg van jogsijuk, jobb esetben kocsijuk is és pénzük is benzinre....
2011. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
Hmm, a második sok igazat ír :) Nem tudom, hogy az én ízlésemet is ez motiválja-e, vagy pusztán tetszik maga az érettség, de tény és való, hogy van igaza a másodiknak, bár én azért nem mondanám,hogy nem fürdenek a srácok :D
2011. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
21%
Persze, mert a gazdasági válság, a munkanélküliség az nem érinti a felnőtt lakosságot -.-"
2011. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
29%

Pedig a legtöbb 20 éves csaj a pénz miatt van együtt a 30-as pasival, akinek azért (válság ide vagy oda) több pénze van, mint egy 20 évesnek, akit a szülei pénzelnek, ha tudnak.


Meg fura, de nem a 30-as pékekre, lakatosokra szoktak bukni, hanem a vállalkozóra, mérnökre, orvosra, vagy bárkire, akinek pénze van.

2011. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%

Én 24 vagyok, a barátom 31.

Előtte csak korombeli barátaim voltak és mit ne mondjak, így visszanézve egyikük sem volt túl érett egy kapcsolathoz, míg ő igen.

Ő már tud kompromisszumokat kötni, tolerálja a hülyeségeimet (persze egy bizonyos fokig :) ).

Én már úgy érzem, hogy igazán komoly kapcsolatra vágyom (összeköltözés,2-4 éven belül baba stb.) és egy huszon éves fiú még nem vágyik ilyesmire (persze nem általánosítok, tudom, hogy vannak kivételek, de valljuk be, elenyésző).

Bár én csak kb. 1 hónap múlva tudtam meg, hogy ő 31 éves (egyébként nem látszik rajta :) ), tehát nem ezért kezdtem vele kapcsolatba, mert ennyi idős.

L/24

2011. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Jó elhiszem, hogy vannak ilyen nők,de aki alapból az idősebb korosztályt szereti, azt nem ez érdekli. Aki pedig a pénzre hajt,annak szerintem rohadt mindegy ,hogy hány éves az illető. És nem hiszem,hogy olyat választanának, aki okos,mert ugye akinek van esze, azt szerintem nem igen lehetne lehúzni. Engem például nem lehetne, felőlem sírhatna bárki bárhogy.
2011. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

Előző vagyok és 22:29-esnek üzenem, hogy a barátom bolti eladó és nem keres sokat. Ennyit erről.

Akik ilyen általánosításokkal élnek a nőkkel szemben, azok meg lúzerek, akik nem kapják meg őket, ezérta "minden nő k*rva" és a "minden nő a pénzre hajt" dolog mögé bújnak.

L/24

2011. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a második válaszoló vagyok. 20 vagyok, a barátom 31, és egy üzemben rohangál fel-alá. Kétkezi munkát végez. Van ugyan diplomája, és tény, hogy emiatt többet keres, mint egy sima érettségis, de nem sokkal többet. És ha közösen vásárolunk, akkor közösen fizetünk. Moziba meg elvisz néha. Autója meg nincs. Szóval vannak kivételek.
2011. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!