Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Milyen ajándékot...

Csajok! Milyen ajándékot vettetek már a barátotoknak, vőlegényeteknek születésnapra?

Figyelt kérdés

Kifogytam az ötletből...igaz még van 1 hónapom,de nem akarok az utolsó percben valami értéktelen dolgot venni...

5000 Ft körüli ajándékra gondoltam.Kapott már pénztárcát,ruhát,számítógépes kütyüt,képkeretben közös kép stb...

Karóórát és ékszert nem hord..sokat játszik online játékokkal..:\ 20. születésnapja lesz :)


2011. máj. 22. 10:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Bátyám informatikai mérnöknek tanul...és a tollat ő is rendszerint elhagyja :D

a pendrive már megvolt csak gravírozás nélkül,de tönkre ment neki úgyhogy lehet hogy kap még egyet :)

És szerintem a torta mellé még illik valami apróságot venni.

Gondoltam még egy fejhallgatóra amin van mikrofon,mert hát játék őrült...

De nem rossz a toll és az egérpad ötlet sem :D

2011. máj. 22. 10:34
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg számítógépes újság 3havi, fél évi, évi előfizetés?

Gravíroztatás sem rossz ötlet! Valami új szerkesztőprogi? Laptoptáska?

Én páromnak is szörnyen nehéz ajándékot venni, mert az értelmetlen dolgokat nem szereti, amire meg szüksége van azt szó nélkül megveszi. :(

2011. máj. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!