Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg, hogy...

Miért nem érti meg, hogy szükségem van egy kis magánéletre is?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és sajnos a hugommal élek egy szobában, egy suliba járunk, szóval éjjel nappal együtt vagyunk. ezt már meg is szoktam, nem is ez a baj, hanem hogy anyukám úgy kezeli a szobánkat, mintha a nappali lenne, simán bejárkál, ha nem vagyok otthon akkor is, kivesz egy sálat a szekrényből, stb. heti legalább 2x van, hogy hazaérek,és feltúrva a fiókjaim hogy ő azt hitte ott van amit keres, de mégsem volt ott. egyszerűen nincs ebben a lakásban egyetlen fiók sem ami az enyém lenne, ahova nem nyúlna bele senki csak én, ahova a naplóm tehetném ilyenek. Sosem lehetek egy percre sem egyedül, ha a hugom véletlen nincs otthon és élvezném hogy enyém a szoba, akkor is csak úgy bejön kopogás nélkül, kinyitja az ablakot, aztán kimegy, nyitvahagyja az ajtót, a kabátzsebemből is simán kiveszi a dolgaimat … annyira rossz ez így néha szükségem lenne egy kis magányra de ő ezt nem érti meg ! próbáltam beszélni vele, de a válasz az volt, hogy az nem az én szobám, az egy szoba az ő lakásában…semmi oka nincs rá hogy ne bízzon bennem, nem azért kutakodik mert keres valamit, csak neki ez természetes hogy én csak egy gyerek vagyok, és ez az ő lakása, az egész az ő területe.De nekem annyira hiányzik egy hely ahol néha egyedül lehetnék. hogy értessem ezt meg vele?
2011. máj. 22. 13:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ajtót nem lehetne bezárni?

Hugod cuccait is feldúrja?

Nekem is az volt az első ötletem,hogy neked is lazán be kéne járni az ő szobájába,ha már ő megteheti.

2011. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

koli sem megoldás... Ott is össze vagy zárva valakivel.

Én is kolis vagy, volt h hazamentem, és tele volt pakolva a szobám minden szarral. Meg h kerestem cuccaimat, és azt anyukám kidobta, elajándékozta vagy bármi...

Ha húgoméknak kell valami, azt egy szó nélkül elviszik. Ha meg éppen valami útban van az ő szobájukban, akkor azt bedobják.

A hugaim idióta barátnői alszanak az ágyamban, ágyneműmben, és ez a családomnak természetes.


Amikor megyek haza, kb fél napot töltök azzal, h lakható állapotúvá teszem a szobámat...És max két napot vagyok otthon.


Erre sajnos még én sem találtam megoldást. Írjál esetleg naplót gépen, és titkosítsd, védd jelszóval. vagy ha ti takarítjátok a szobát, akkor az ágy és a fal közé is el tudod rejteni.

2011. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nem lehet bezárni, nincs kulcs hozzá :/ persze, az övét is, bár a legtöbb cuccunk közös.azaz : nincs olyan hogy "én cuccom", az az ő cucca, az ő pénzéből, és örüljek hogy használhatom.
2011. máj. 24. 16:31
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hasonló az eset, bár anya nem turkál, de ha meglát valamit akkor elkezdni meg nézni, elolvasni, kipróbálni.

Ami engem nagyon idegesít az az hogy felébreszt minden szarságért-túl vagyok az írásbeli érettségin végre aludhatok-eddig nem sokat tudtam mert bejárós voltam és mindennap 4kor keltem hogy beérjek a suliba:/.Erre képes reggel 7kor bejönni felkapcsolni a villanyt-ami természetesen ki süti a retinám.Végig nézi a dolgaim, hátha talál kedvére valót.(Például az epres testpermetem-akárhányszor bejön annyiszor fúja be magát-2 hete vettem már csak félig van...).Majd ha jól érezte magát leül mellém az ágyra és szugerál-.-" Hát a világból kitudnék futni ettől.

2011. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!