Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Általános viselkedés az, ha...

Általános viselkedés az, ha egy férfi egy fél éves kapcsolatban már nem annyira lelkes, mint az elején?

Figyelt kérdés
Kevés lelkesedés alatt azt értem, hogy már nem mindig annyira szerelmesek az smsei, inkább rövidebbek, tárgyilagosabbak. Viszont a rendszeres találkozást igényli, ragaszkodik, gondoskodik, de a türelme kevesebb.
2011. máj. 23. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Mennyi idő után?
2011. máj. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
fél év
2011. máj. 23. 00:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem több, mint 2 év után is néha vörös rózsával lep meg, gyönyörű e-maileket ír és egymás közt is napról napra gyengédebbek vagyunk.

A szerelmünk nem kopott egy cseppet sem.

2011. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki mas. Az en ferjem sem egy romantikus alkat. Engem nem zavar.
2011. máj. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Fél év alatt éppen hogy stabilizálódik a kapcsolat. A meghódításoddal már leállt, hiszen az sikerült neki, mostantól már fix partnerként kezel, kiegyensúlyozott kapcsolatban érzi magát. Ez így van jól. Ha ragaszkodik és érezhetően szeret téged, akkor nincs semmi baj:) Persze azért időnként előrukkolhat némi romantikával.. Az, hoyg mostanában kicsit türelmetlenebb, nem feltétlen a te számládra írandó, éppen ilyen időszakot él, és már nem érzi szükségét, hogy eltitkolja előled a valódi érzéseit. Ha nem veszekszik veled feszültséglevezetésként, akkor nincs miért aggódnod..:)
2011. máj. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
3 éve vagyok a párommal, 1,5 éves házasok vagyunk de még mindig olyan figyelmes mint a kapcsolatunk elején, sőt, sokkal gyengédebb velem.
2011. máj. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk nem. Ugyanúgy viselkedik, mint az elején de szerintem mióta szültem azóta még jobban szeret.
2011. máj. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

17 éve vagyunk együtt, de nem megy el itthonról csók nélkül, mindig meglep valamivel, és az e-mailek, sms-ek is szerelemes tartalmúak a mai napig.

Nem, nem általános viselkedés a Te párodé.

2011. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sajnos nagyon is általános, szóval akinél nem így van, becsülje meg. :)
2011. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2,5 év után a barátom lelkesebb, mint az elején. Egyre inkább az:)
2012. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!