Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Számotokra milyen a...

Csajok! Számotokra milyen a "tökéletes férfi"? Külsőleg, viselkedés és öltözködés szempontjából?

Figyelt kérdés

Szőke, barna, fekete, kigyúrt, vékony, alacsony, magas? laza, nagyképű vagy visszafogott? elegáns, discos vagy talán sportos? hosszú hajú? rövid?

Másrészt kinek milyen fajta hajtípus jön be? Zselézett, kopasz, hosszú, rövid? Ha zselézett, milyen formában zselézett? Esetleg valamelyik sztár hajformáját lehetne példával felhozni! Vagy egy általatok ismert személyt, esetleg képpel együtt!

Várom a válaszokat!


2010. júl. 4. 14:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%

Sötét haj,szem és kreol bőr.Szeretem ha foglalkozik magával sőőt szeretem a metroszexuális pasikat persze egy bizonyos szintig:D szóval nem a cristiano ronaldosat:D

öltözködésben szeretem ha kicsit egyedi de követi azért a divatot.

Legyen nálam idősebb és magasabb annyival hogy magassarkúban is tudjak vele lenni.És szeretem a picit szálkás pasikat vagy ha van egy pici pocija de nem az a lógós hanem az az aranyos:D

Én például Kakát nagyon jó pasinak tartom.Vagy David Beckham.

Vagy esetleg ilyen stílusú férfiak:

[link]


[link]

2010. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

igen, látom a képekből is, hogy nálad a sötétebb színű férfiak a nyerők... én nálad nem igen játszanék, mert szőkésbarna hajam van, kreol bőrrel

és egyébként hajformára? zselézett? kopasz? hosszú vasalt haj? vagy mi az ami legjobban bejön?

a david villa formájú pajesz bejön? ha nem, akkor milyen lenne a "tökéletes pajesz"?

hajformára is ha tudtok, lécci küldjetek képeket

2010. júl. 4. 15:15
 3/27 anonim ***** válasza:

leg: [link]

[link]

plusz: [link]

[link]


amúgy stílus mindegy inkább ,hogy arcra hogy néz ki. Hosszú haj (eddig)soha nem tetszett amúgy mindegy,hogy hordja csak jól álljon neki.Testalkat..hát annyi hogy ne legyen dagi.

2010. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
számomra már az tökéletes pasi aki nem vasalja a haját, nem hord rózsaszín ruhákat és 20 kilónál nehezebb. különösebben nincs ideálom, ami nagyon tetszik az a raszta illetve hosszú haj, de szeretem a rövid/zselézett hajú fiúkat is. bejön ha borostás egy fiú és van kecske szakálla és ha vastagok a karjai. :D amit még nagyon szeretek az a szőke haj - szőke szakáll combo:D tetoválások, piercingek, külsőről ennyit. :D a viselkedése legyen férfias (mint a külseje), jó humorral és kedvességgel. öltözködés, meg hát.. egyszerű, fekete ruhák vagy/és sima farmer- póló - ing párosítás.
2010. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%

Első vagyok.

A kicsit világosabb haj is jó nem azt mondom:D

szóval ha sötétebb a bőröd meg a szemed akkor nyerő lehetsz te is:D

sőőt azt imádják a lányok.

David Villa haja nekem tetszik:)

De szeretem a kopasz pasikat is:)

David Backham hajai például nagyon jók ez a haja tetszett a legjobban:

[link]

vagy a kicsit rövidebb is nagyon jó:

[link]

[link]

én például a Zac Efronos hajat nemszeretem az olyan kisfiús cuki haj:)

ez a haj is tökjó szerintem csak a festés nemtetszik:D:

[link]

ez a haj is nagyon jó és ennek a színe is jó szerintem:

[link]

vagy ezek:

[link]

[link]

és a hajvasalás is jó dolog pasiknál ha ennél nem hosszabb a hajuk:

[link]

17/L

2010. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

hűha ez az utolsó kép kicsit meredek volt nekem... ez már közeledik a pánk stílushoz szerintem, ilyent én nem tudnék viselni a fejemen semmiképp:D sőt ha egy ilyen hajú ürge jönne velem szembe, tuti kiröhögném:D a többi haj viszont szerintem se gáz. nekem olyasmi a hajam, mint az utolsó előttinek, csak világosba

látom a képekből, hogy viszont nálad az izmok annyira nem dominálnak... ez nem jó hír számomra, de szerintem a nők legnagyobb többsége azért szereti, ha egy pasi nagyon sportos és izmos

vagy lehet, hogy neked is bejön a vastag kéz, nagy mellek, csak épp olyan modelleket választottál ki, akik vékonykábbak, nem tudom:D

18/F vok

egyébként köszi a válaszokat! ha valaki még hozzá tud valamit tenni, csak nyugodtan:)

2010. júl. 4. 19:49
 7/27 anonim ***** válasza:
51%

még mindig első vagyok:D

szerintem nem fontos a lányoknak annyira az izom..vagy nemtom én nesmzeretem a túl izmos pasikat.egy pici kell de nemnagyon:D

és nagyon jó a hajad akkor:)szemed milyen színű?:D

most jöhetnék azzal hogy a belső nagyon fontos..és igen fontos de elsősorban a külső..ha nemjön be a külső odase megyek az illetőhöz hogy a belsőt megismerjem:D

Szóval szerintem nem az izom a fontos hanem hogy adjon magára valaki:)

2010. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

hát.. sajnos a szemeimmel kapcsolatban is el kell hogy keserítselek:D mert nekem kékeszöldes a szemem

igen, ezzel én is így vagyok.. ha nem tetszik valaki, lehet bármilyen aranyos és rendes, csak ezért nem fogok, és nem is szabad összejönni vele

egyébként nálam elég nagy hangsúlyban van a sportolás, kisgyerek korom óta csinálom, úgyhogy elég izmos vagyok. de nem úgy kell elképzelni, mint a súlyemelőket, hogy egy nagy husi tömeg, de azért elég vastag kezű és mellű, kockás hasú vok... öltözködésben viszont szeretek elegáns lenni, szeretek adni magamra és ezt alap dolognak tartom a lányoknál is, elvárom tőlük ugyanezt

amúgy azt még mindig nem tudom elképzelni, hogy a kockás hasra se bukjál:S:D

2010. júl. 4. 21:46
 9/27 anonim ***** válasza:
göndör haj:)hajszin mind1, jó test,széles váll,olyan jó nagy pasis kéz,stílusilag végülis mindegy de legyen ápoltde am rasták bejövősek^^, ne legyen túl sovány ne hordjon rozsaszin cuccokat,belsőleg aranyos romantikus humoros megértő...és imádom a szép nagy bociszemeket:P az a gyengém. hát kb ennyi lenne:)
2010. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Jó persze a kockás haj is vonzó és igazad van a sport nagyon fontos.Sőt szinte első dolog:D

De a kockás has csak akkor jó ha közben nem "nagy" az egész pasi mint pl:

[link]


[link]

első voltam:)

2010. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!