Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne ha kiderülne h. a...

Mi lenne ha kiderülne h. a férje. D egy tőled húszévvel fiatalabb csajjal emailezik?

Figyelt kérdés

5-6 éve tart az msn-ezés, fényképküldözgetés, emailezés.

Most derült ki. Amennyit elolvastam, abból annyi derült ki hogy viszonylag ritkán találkoztak a távolság miatt. 400km.

A férjem fáradt volt és nyitva maradt a fiókja. Szexről nem találtam a levelek között, randikról sem, csupán baráti beszélgetéseknek tűnnek, inkább a mennyiséget nem értem.


2011. máj. 23. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Hát ha nincs köztük testi kapcsolat, akkor szerintem nincs miért aggódnod, bár én tutira leírtam volna valahová a nő címét és megkerestem volna egy találkozás erejéig...
2011. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Hát, ha találkoztak is akkor bajba vagy.

Illetve lesz a férj ha hazaér. Ha van egy kis eszed.

2011. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
nem lehet h régi ismerőse, vagy volt osztálytársa?
2011. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg van miért aggódnod bizony.Még találkoztak is,az itt már tök mindegy,hogy viszonylag ritkán.Ha barátok,akkor miért nem tudhattál róla?Itt a bizalomnak már annyi is.
2011. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Te magad leirad, hogy nem találtal semmi "olyanról" szóló levelet, akkor meg mi a problémád? Kicsit vegyél vissza a féltékenységből, nehéz elképzelni, hogy csak barátok?
2011. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

20 év korkülönbséggel? Hát rákerestem facebookon a csajra. Elég csinosdarab. A férjem volt a konzulense a diplománál.

A névsorában is megtaláltam a nevét.

2011. máj. 23. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

5-6 éve tart? Ha tényleg csak néhány levél, mert mondjuk volt osztálytársa a nő, szerintem nem érdemes nagy feneket keríteni a dolognak. Ennyi idő alatt már lehetett volna több is, ha akarták volna.


Ha esetleg valami plátói vágyakozás a mennyiség magyarázata, akkor azon is elgondolkodnék, hogyhogy ennyi ideje nem vettem észre, hogy a férjemnek hiányzik valami? De persze egyáltalán nem biztos, hogy erről van szó, lehet, hogy szimplán régi barátok, oszt ennyi.

2011. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mutass a csajról egy képet:D


Mostmár érdekel.


Amúgy nem kell egyből kombinálni. Ha lenne köztük valami, a beszélgetésben is találtál volna erre utaló jelet.

2011. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!