Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire elfogadható,...

Tényleg ennyire elfogadható, ha egy férfinek erekciója van, miközben nőkkel beszélget vagy megnézi őket nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Egy korábbi, strandos kérdés ihletett.


Őszintén szólva, nekem felforrna az agyvizem ilyen esetben.


2011. máj. 23. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Hát a férfiak erről tényleg nem tehetnek.

De arról már igen, hogy megbámulnak egy másik csajt, ráadásul a barátnőjük jelenlétében!

2011. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az inkább gáz, ha valakinek ettől feláll...
2011. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Hát mit tud csinálni vele? De téged most miért is zavar? Nő vagy e vagy férfi? Miért forrna fel az agyvized?
2011. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Hát nekem is felforrna.Szerencsére a párom nem ilyen,szerintem önkontrollal megoldható.
2011. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Az én párom sem ilyen, soha nem alázna meg ilyen tettel, jobban szeret, tisztel annál, mint hogy bármilyen nőt is bármilyen helyzetben megbámuljon. Pláne a jelenlétemben.
2011. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Ez baromira soviniszta hozzáállás a pasikhoz!


Miért az elfogadható, ha egy nőnek rebegni kezd a szempillája, vagy elpirul, vagy beleharap az ajkába?


Nyilván nedvesedik is a perverz Fuuuujjjj!!!

2011. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Ki lehet azzal magyarázni, hogy a férfiak nem tehetnek erről, nem tudják irányítani stb. de inkább azzal van a gond, hogy egyáltalán megbámul egy nőt ennyire a barátnője jelenlétében. Megalázó.
2011. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
Az ilyen nőknek nincsen véletlenül uralkodási kényszerük?
2011. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

ma 20:12


Hidd el sokszor azt se nagyon lehet irányítani, ha meg direkt elfordítja az ember a fejét akkor meg az ellenkezőjére sül el a dolog, és akkor meg mindenki csak sajnálja a pasit, hogy nah a házisárkány csaja...

2011. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Elfogadható, egy bizonyos szintig.

Mivel nem tehetnek róla, hogy feláll nekik, ezért nem tudnak mit csinálni. Ezt nem lehet megfékezni, mondom ezt nőként.

De ha valaki tudja, hogy ő ilyen, mert ugye vannak kivételek, akkor kerülni kéne az olyan helyzetet (direkt megbámulni más nőket), mert akármennyire nem tehet róla a pasas, azért furcsa látvány ennyire nyíltan látni ilyet.

2011. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!