Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy felnőtt ember 8-10ezer...

Ha egy felnőtt ember 8-10ezer Ftot ad a havi rezsibe, az sok, kevés, elfogadható? És ebben minden benne van, kaja, számlák, tisztálkodó/tisztító szerek stb.

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 12:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem egy kicsit kevés. ha szülőknél lakik, úgy gondolom, hog ez egy ember havi kajáját sem fedezi, nem hogy a rezsivel együtt. ha már belead, akkor tényleg adjon, szerintem minimum egy 20-as lehetne. én nem keresek sokat, de ha már otthon élnék, annyit ha nem többet, tuti beleadnék.
2011. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
sztem nagyon kevés! Csak gondolj bele ez a rezsi rád eső részét fedezi,Dobj még rá egy 10est a kajára
2011. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Ha minden benne van akkor ennek a 4x-sében gondolkodj.
2011. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%
Ennyiből nem jönnél ki egy hónapban. Nagyon kevés. Én alsó hangon 15 ezret költök kajára 1 HÉTEN, de ha több adagot főznek, talán ki lehet jönni heti 10 ezerből 1 főre. De ez csak a kaja. A rezsit pontosan lehet tudni, mennyi, el kell osztani a lakók számával. Tisztálkodásra, mosásra számolnék 1-2 ezer Ft-ot, attól függően, mi van benne, csak szappan, vagy pl. drágább arcszesz, tusfürdő is.
2011. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
Kevés. 10.000.- forint az napi 300 valamennyi... Abból mi jön ki? Max vajas kenyér...
2011. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Én azt elhiszem, hogy pl ha minimálbéred van, és még spórolni is akarsz és még otthon is laksz, de sokáig ennyit adni ciki is egy idő után. Mi manapság már egy tízezres? Egy öblítő majdnem ötszáz ft, és csak egy példa volt, egy kenyér háromszáz. Jobb minél előbb egy gyereknek minél hamarabb felnőni a dolgokhoz, kevés nagyon a tíz ezer na ez a lényeg.
2011. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem rólam van szó,hanem apósomról. Már lassan 1éve hogy nálunk lakik,és ennyit ad a rezsibe. Mostanra telt be a pohár,és elöntötte az agyamat a köd,és mondtam hogy haza lehet menni!

Azzal jön nekem hogy ennyit tud adni,30.000ft körül kap. Egyedül a párom keres,én gyeden vagyok a fiúnkkal,van lakáshitelünk. Nem tudom minek neki a maradék 20000ft,mert semmire nincs gondja.

2011. aug. 31. 12:50
 8/32 anonim ***** válasza:
82%
Nevetségesen alacsony összeg. A napi kaja alaphangon 700-800 forint, ez egy hónapban több mint 20 ezer. A számlákkal viszonylag egyszerű, el kell osztani a havi rezsit a lakók számával és megkapjuk az egy főre eső részt. Plusz még legalább 1-2 ezer a mindenféle pipereholmi, tisztálkodószer. 30 ezernél kevesebbet adni nem korrekt, még a 30 is valószínűleg kevés, de annyival a szülők általában szoktak segíteni.
2011. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
30%
Italra és nőkre. Kis szórakózás mindenkinek jár.
2011. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%
Csatlakozom az előttem szólókhoz: borzasztóan kevés.
2011. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!