Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható ez egy házasságban...

Elfogadható ez egy házasságban? Milyen hatása lehet?

Figyelt kérdés
Konkrétan az, ha a házaspár egyetlen alkalomra bevon egy harmadik (mindkét fél számára ismeretlen) hölgyet a szexbe?
2011. júl. 9. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szamomra nem elfogadhato!
2011. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
leírnátok a korotokat és nemeteket is? köszönöm!
2011. júl. 9. 19:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
26 L voltam
2011. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Édesanyám (55 éves) van olyan, hogy ez megengedhető. Köpni-nyelni nem tudtam, amikor mondta. Szerintem csak akkor, ha mindkét fél úgy érzi, hogy jó ötlet, és nem csak azért érzi úgy, mert a másik szeretné. Én el tudnám képzelni, hogy esetleg egyszer kipróbáljuk a férjemmel, de majd egyszer, nem most, de nekünk elég érdekes szexuális szokásaink vannak. 23/L
2011. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Hupsz, elgépeltem:

Édesanyám (55) szerint van olyan, hogy ez megengedhető.

2011. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az en hazassagomban nem elfogadhato, de mi nem is akarunk ilyet, nem vagyunk ra. Hogy mas mit csinal es hol huzodik meg neki az a bizonyos hatar, nem az en tisztem eldonteni. Ha mindket fel akarja, nem valoszinu, hogy lesz negativ hatasa. Ha mar egyszer megteszik es elvezik, szerintem utana szinte biztos, hogy ujra es ujra megteszik. Aztan lehet, hogy ennek hosszutavon lesz kovetkezmenye. Nem tudni. Kapcsolattol fugg.


Huszoneves, hazas N

2011. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra sem elfogadható ez. Egy egészséges kapcsolatba ez nem fér bele. Nem tudnék a páromra többé ugyanúgy tekinteni azután, hogy a szemem láttára szexelt egy másik nővel.
2011. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy egy házasságba, de egy párkapcsolatba sem fér bele számomra. Annyi minden mással fel lehet dobni a szexet, ha esetleg túl megszokottá válik, én ebbe semmiképpen nem mennék bele. Még ha a harmadik egy férfi, akkor sem.

21L

2011. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Számomra nem elfogadható!!

Szerintem ha ilyen felmerül egy kapcsolatban/házasságban akkor már gondok vannak.

6 éve házas 28 éves nő

2011. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne elfogadható, de ha mindkét(!) fél vágya az, akkor ki vagyok én, hogy kritizáljam őket? (illetve mindhárom)

21/L

2011. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!