Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel mernétek -és ha igen...

Fel mernétek -és ha igen hogyan- lépni egy nyilvános sértegetés ellen? 19/L

Figyelt kérdés
Reggel a buszon, az alsós kis pisisek a kb velük egykorú vagy fiatalabb roma kisfiút gúnyolják. Azzal, ha ruhák, amelyekbe jár az öveik, mivel már nem kellett nekik és kidobták az adott lakótelepi hulladékgyűjtőbe. És h le fogják szaggatni róla, és az egész családját sértegették. A kisfiú nagyon szomorú volt. Mit tennél? Én nagyon ideges voltam, de barátnőm azt mondta ne avatkozzak bele. szerintem viszont ezt nem szabad tűrni. Mi legyen ha megint ilyesmi történik? A kisfiú ugyanúgy iskolába ment...
2011. szept. 7. 17:16
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
47%

ha fordítva történt volna, akkor is ideges lennél?(általában úgy szokott)


ja, az már rasszizmus lenne

2011. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
38%
A szüleitek tudják, hogy így viselkedtek, ha nincsenek a közelben? Előttük is így beszélnétek, vagy a kisfiú szülei előtt? Büszkék lehettek magatokra. Én anyátok helyében szégyellném magam.
2011. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
51%
Végre egy jó hír! Végre nem a magyart bántják!? Halleluja,hát ezt is megéltük???
2011. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként szerintem édesmindegy, hogy romát gúnyolnak e, vagy roma gúnyol...
2011. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
36%
Nem is akarnék, nem az én dolgom, hogy mások hogyan sértegetik egymást. Ha meg vér folyik, akkor majd úgyis jön a rendőrség.
2011. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
hát nem túl emberi hozzászólások. És igen, tök mindegy ki kit sérteget, mindenképp felháborító!!!
2011. szept. 7. 17:26
 7/46 anonim ***** válasza:
88%
Akár cigány, akár nem, én oda szóltam volna. Ha ezek rájuk vannak hagyva, szép kis felnőttek lesznek belőlük.
2011. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
62%
Hat igen ezert utaljak sok helyen a magyarokat..Magyar orszag hitler orszaga .,es ez igy igaz .,sok a gyulolet .,bosszu harag ,.de egyreszt meg is ertem oket .,mert a ciganyok is tulzasokba esnek .,sott...de ahogy ciganyokba ugy magyarokban is vannak kivetelek..a kerdezohoz meg csak annyit hogy nem a te dolgod .,ha zavar hogy ilyet hallasz .,fordulj el.,..latom a szived a helyen van .,
2011. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
49%

jaja végre nem minket, magyarokat bántanak.

Ne haragudj, de nem tudok meghatódni, ők megölnek, meglopnak minket, fenyegetnek, ingyenélnek a MI pénzünkből....és még szakadjon meg a szívem egy szomorú roma kisfiúért, hát bocs, de nem megy.....


Most majd biztos az jön, hogy de az a gyerek miről tehet? A véréről...arról, hogy ugyanolyan rabló, naplopó lesz, mint a többi...


Jöhetnek a kövek, akkor is ez a véleményem!!!!!


23N

2011. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
17:30 vagyok igen a magyarok között is van olyan, azt is megvetem ugyanúgy. De szívesen látnék egy statisztikát a magyar-cigány lopások arányáról.....
2011. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!