Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak a születésnapjára?

Mit adjak a születésnapjára?

Figyelt kérdés

Anyának lesz hnapután az 52. születésnapja, és igazából semmi ötletem nincs. Főzni, sütni szeretnék neki első körben, mondjuk azt nem itthon, mert rájön, de az megoldható.

Ezenkívül viszont nincs pénzem (akarok munkát, már jelentkeztem is,csak még nincs munka:S), szóval valami mást is adnék, csak nincs ötletem olyanra, ami nem drága:(

(egy kávéfőzőt szeretne, de arra nem futja:( )

Valami ötlet?:)

(elég fiatalos, humoros, vidám nő)


2011. máj. 23. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeret? Mi hiányzik neki?

Anyukámnak is nemsokára születésnapja lesz, mi azt találtuk ki, hogy kap a három gyerekétől három sárga lámpaburát a konyhába. Mivel nincs, és nemrég festettük, és nézte is, hogy milyen ronda, ahogy a mennyezetről lógnak le az izzók.

Ez nem drága, bő ezresből megvan darabja. És tuti örülni fog neki.


Gondolkozz el, mi az, amire anyukádnak szüksége van, vagy csak szimplán amit szeretne! Biztos van egy csomó ilyen dolog, csak általában az ember átsiklik fölöttük.

2011. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

egyke vagyok (illetve féltesóim vannak, de ők apa részéről), szóval nem tudok kivel összefogni. Mamának meg papának meg amúgy sincs túl sok pénze. Egyébként albérletben lakunk, szóval nem nagyon lehet változtatgatni a lakáson

Egyébként biztos átsiklok valamin, de eléggé odafigyelek a részletekre, szóval az a következő átgondoláskor se ugrana be:S

2011. máj. 23. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:

De nem azt mondtam, hogy vegyél neki három lámpaburát :D:D

Hanem hogy gondolkozz el, mit szeretne. Lehet, hogy pl. érdekli egy könyv, akkor azt megvehetnéd neki. Lehet, hogy épp egy pár lila fülbevaló hiányzik az új ruhájához. Lehet, hogy nemrég tört el a kedvenc bögréje, ami helyett kaphatna egy újat. Lehet, hogy szeretne megnézni egy adott darabot a színházban.

Ha nagyon nincs ötleted, beszélj apukáddal, ismerősökkel, hogy nem mondott-e valamit, amit szeretne. Mindenkinek vannak kisebb vágyai, csak meg kell találni őket :)

2011. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem vegyél neki egy nagy csokor virágot!(Vagy szedj valahol, ismerősnél, osztálytársnál, pl.)Egy anyuka már ennek is örül, sőt!Mellé teszed a magad által sütött sütit, tuti a hatás. Meg nem kell mindig eget rengető ajándék.Különben nem is lehet mindig mindenkinek azt venni, ami bejön neki, mert annyi a rokon, ismerős, alkalom, stb. hogy sztem ez eleve lehetetlen. Ha megtetszik neki valami, majd megveszed pl karácsonyra.Esetleg díszítsd fel neki a szobáját még pluszba(lufik, szalagok, masnik,felirat). Kellemes ünneplést!
2011. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszííííí:)
2011. máj. 24. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!