Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden párkapcsolatban jelen...

Minden párkapcsolatban jelen van a féltékenység?

Figyelt kérdés

Szokták mondani, hogy ami a "miénk", azt féltjük, és emiatt sokak szerint minden kapcsolatban benne van egy egészséges féltékenység. Amikor nem ellenőrizzük a párunk minden lépését.

Én például akkor féltékeny vagyok, amikor egy lánnyal levelezik, és nem tudom, hogy miről, de jó lenne tudni. Emiatt nem rendezek cirkuszt, meg nem kérem számon, csak féltékeny vagyok, hogy mit akarhat tőle az a másik személy.

Lányok: Veletek is előfordult már ilyen? Ezeket megbeszéltétek a párotokkal?

Fiúk: Ti mit reagáltok, ha a párotok ilyen szinten féltékeny rátok? Jól esik, hogy azt szeretné, hogy csak az övéi legyetek, vagy idegesít?


2011. máj. 24. 16:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mi nem vagyunk féltékenyek. A kapcsolat legelején leszögeztük, h mindent mondunk, ami nem tetszik stb, full őszinték leszünk. eleinte meg is ijedtem, olyan szinten őszinte voltam vele, pedig még nem nagyos ismertem. Tudjuk egymásról, h szeret a másik, és nincs ok a féltékenységre. Maximálisan megbízok benne. (volt barátom akiben nem tudtam, és féltékenykedtem, persze okot is adott)
2011. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

16:49 -én valahogy ugyanígy állok ezzel, hogy bennem van az érzés, de nem teszem szóvá, mert tudom, hogy nem csalna meg, és szeret.

A páromat nem tartom a tulakdonomnak, hanem egy olyan férfinek, akivel összetartozunk. És úgy látszik, nehezen viselem, ha valaki megpróbálja megbontani ezt az egységet.

Csak ez az idegesítő, hogy tudom, de mégis előjön az, hogy féltem a többi olyan lánytól, akiknek ő tetszett régebben. De remélem, hogy elmúlik. És én soha nem leszek olyan, aki betegesen féltékeny, mert az már szerintem sem fér bele abba, hogy bízok a másikban. CSak eddig még nem éreztem ilyet, és nem igazán tudok vele mit csinálni.

És még egyszer köszönöm a válaszokat :)

2011. máj. 24. 18:45
 13/13 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint addig nem vészes a dolog amíg nem alakul át bizalmatlansággá.

Jelenleg én is ebben a cipőben járok. Én egyébként is nagoyn nehezen tudok megbízni az emberekben.

2011. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!