Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiket tisztelnek jobban?

Kiket tisztelnek jobban?

Figyelt kérdés

Egy olyan lányt, aki már 12 évesen összefeküdt mindenkivel, most 21 évesen van 1 kisgyereke, és 1 férje, akit mindegyre megcsal ( s a könnyűvérűségét mai napig nem hagyta el, sőt büszke erre).

Vagy 1 olyan lányt aki 20 évesen neked adja a szüzességét, szeret, megbecsül és megadja neked a kellő tiszteletet, mint barátnő/feleség


2011. máj. 24. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy majd sokan azt irjak, hogy egyertelmuen a masodikat, de a valosag az, hogy a kivulallok alt. nem tudjak, hogy ki szuz meg ki mit csinal. Pl. en szuzen mentem ferjhez, mentek a pletykak elotte, hogy terhes vagyok, mert mai viszonyok szerint fiatalon (21) mentem ferjhez. Volt, aki be is szolt az eskuvon a naszejszakaval kapcsolatban, hogy ez mar ugysem az elso lesz, nem nagy dolog stb. Az emberek semmit sem tudnak, nem erdekli oket ez a mai vilagban, mert alapbol ugy gondoljak, hogy mindenki erkolcstelen kiveve oket.


Engem egyik lany helyeben sem erdekelne mas velemenye.

2011. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki tiszteletreméltó. A két opció közül egyértelmű, hogy a második. Ez egyáltalán kérdés ?
2011. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én tudeom, hogy nincs jogom megszólni senkit semmilyen okból kifolyólag, mert úgy mint másnak, nekem is rengeteg hibám van.

De nagyon rosszul esik, mikor látom, hogy általában a fiúk jobban vonzódnak a már felvílágosút lányokhoz, és engem akár semmibe sem vesznek, mert olyan maradi vagyok

2011. máj. 24. 16:55
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ez nem kérdés, hogy a másodikat
2011. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban sajnos még a csapból is az folyik, hogy hamar elveszíteni a szüzességedet. Csak aztán ha jön a gyerek, akkor az a szerencsétlen kicsi sínyli meg, aki semmiről nem tehet.

De a kérdésedre az én válaszom, hogy kit becsülök, tisztelek inkább: a 20 éves második.

2011. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Kommented utáni vagyok.

Én is kb. ebben a cipőben jártam, mint te. Szerintem úgy vannak vele, hogy mivel eddig még senkinek nem adtad oda magad, nekik se fogod. Neki/nekik viszont olyan csaj kell, akit akár 20 perc múlva már az ágyában/ágyukban (jobb esetben ágy és nem a WC) tudhat/tudhatnak. Hidd el eljön az idő mikor majd téged akarnak becserkészni, hisz a környezetükben már csak te vagy, aki még érintetlen, ezért különleges leszel. De ne add oda magad akárkinek, hisz az ilyenek számára csak egy trófea, skalp leszel. Az is lehet titokban fogadnak melyiküknek sikerül először ágyba vinni, ne add meg nekik ezt az örömöt.

2011. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Vagyis kommented utáni második.
2011. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a második.
2011. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
En személy szerint természetesen a 2-kat tisztelem. Csak van egy bibi, pontosan a férfiakat az ilyen nõk vonzzàk, mint az elsõ. Még ràadàsul az ilyenekért a férjek is jobban rajonganak mindegy, hogy megcsalja vagy nem. Ezt nagyon nehezen értettem meg mindig.
2011. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
második! Nem kérdés
2011. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!