Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtenétek el valakit...

Hogyan felejtenétek el valakit, akivel sosem lehettek egy pár?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, teljesen oda meg vissza vagyok érte, de különböző okok miatt (amelyek egyenként is a kapcsolat kialakulása ellen lennének, nem hogy együttesen..) sajnos nem jöhetünk össze. A legjobb az egészben, hogy tudom, ő sem közömbös irántam és hogy még legalább egy-másfél évig majdhogynem napi szinten találkozni fogunk.


Ti mit tennétek?


2011. máj. 24. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Mik azok az okok, amik miatt nem jöhettek össze?

2011. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
nem tudsz arról a helyről lelépni? Én 1 éve nem láttam azt akibe szerelmes vagyok, mégsem tudom elfelejteni, úgyhogy vagy te menj, vagy beszélj vele, hogy menjen ő. De nem tudom, mi a helyzet, viszont szerintem meg lehet oldani, max titokban lesztek együtt.
2011. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

sehogy nem tudod elfelejteni, hiába lesz akárkid is akkor is gondolni fogsz rá.

én három évig voltam így (persze mi köztünk történtek dolgok, de össze soha nem jöhettünk) elköltöztem, eltelt majd 2 év, de az érzés egy cseppet sem múlt el.

2011. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
sajnos erre nincs ésszerű megoldás:S az idő mindent megold..:S
2011. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az okok nagyon személyesek és magánjellegűek ezért nem szívesen osztanám meg egy nyilvános oldalon, ne haragudjatok. Maradjunk abban, hogy nagyon nagyon nyomós indokaim vannak azért, miért nem kezdek vele egy kapcsolatot.

Sajnos nem tudok elmenni a jelenlegi helyről még egy ideig, éppen ezért elég kilátástalan a helyzet.. :S

2011. máj. 24. 18:53
 6/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Megértem, hogy nem teregeted ki.

Ha úgy érzed, hogy azzal ártanál neki és magadnak is, ha összejönnétek (házas, gyerekei vannak, barátnője van vagy bármi más ok) akkor semmiképp ne kezdeményezz. Még akkor sem, ha ő lép. Utasítsd vissza. Mert ha velük megcsinálja, veled is megteszi, hogy félrelép..

Na de ne menjünk ennyire előre.

Most azt kéne tenned, hogy elmész barátnőzni, szórakozni, emberek közé, hátha megismersz más érdekes embereket, akik kicsit elvonják a figyelmedet pasasról..

2011. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Keres valaki mást nem voltatok sose együtt, nem is akkarsz vele kapcsolatott létesiteni így minek sirni utána.
2011. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ó dehogynem akarok, legszívesebben felállnék most innen és rohannék a karjaiba, csak - mint említettem - sajnos különböző tényezők miatt nem lehet. :[

Egyébként köszönöm mindenkinek a választ, jöhetnek még. :)

2011. máj. 24. 20:41
 9/17 anonim ***** válasza:
Ott van a de amiért nem lehetek együtt a vakós érveket mert nyilván komoly dologkról van szó el kell fogadi, és tovább lépni mást keresni.
2011. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, ugyanebben a cipőben járok :( Csak köztünk már történtek dolgok, de igazán együtt sosem lehetünk...

Nem tudom, mit lehet tenni ilyenkor, én is teljesen készen vagyok már ettől a szitutól :(


23L

2011. máj. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!