Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalnád a feleségedet/barát...

Megcsalnád a feleségedet/barátnődet mert az meghízott?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést egy másik itt olvasott kérdés "ihlette". Egy feleség itt ecsetelgette annak okait,hogy a férje vajon miért csalta meg. A végén még mellékesen odabiggyesztette azt is,hogy "igaz meg is híztam,de rajta vagyok,hogy lefogyjak". Erre valaki odaírta válasznak,hogy "Ja,hát ha meghíztál,akkor megértem,hogy megcsalt". Kérdem én,ez már egy ok arra? Pláne,ha a feleség azon van,hogy újra a régi legyen,és mégis?
2011. máj. 24. 19:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%
Nem puszta szeretetből szexel az ember, hanem vágyból, ahhoz meg igenis számít a külső vonzalom is, ha már a lángoló szerelem elmúlt.
2011. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 valakiakitnemismersz ***** válasza:
86%
Szerintem csak egy tapló csalná ezért a barátnőjét/feleségét.Mert azért nem kell feledni hogy attól még ugyanaz a nő.
2011. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%

Baromság!

Én soha nem csalnám meg a feleségemet, ha meghízna, akkor sem.

Őt választottam, neki mondtam ki az "igent", miért csalnám meg azért, ha felszed egy pár kilót.

2011. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
1%
MEG HÁT!
2011. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Megcsalásra nincs mentség, ha hűséget fogadtam, akkor ha 100kg-os lesz az 50 kg-os nejem, megpróbálom szépen meggyőzni tegyen az ügy érdekében, és ha tarthatatlan számomra az állapot, elhagyom, de nem megcsalom, az undorító viselkedés.
2011. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:00


Ritka az ilyen pasi...Szerencsés a feleséged...

2011. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
27%

Nem csalnám meg. De ha tartós hízásról beszélünk (tehát nem arról, hogy babát vár és pár hónapig el van hízva, neadjisten beteg), elhagynám.


25F

2011. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ...nyilván nem szép dolog de vannak akik borzasztóan elhagyják magukat,lustaságból vagy csak nem veszik észre.utána pedig csodálkoznak hogy miért távolodik el a társuk.Aki magának is mindegy hogy milyen az ne csodálkozoon ha másiknak sem kell.

De ez nem általánosítás mert van aki ducin is tud szép és igényes lenni.Vagyis a válasz is-is sok minden van még e mögött szerintem.

2011. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
45%

ha meghízik, az még nem ok a megcsalásra.


ha nem bújik velem ágyba, az viszont felhívás keringőre...

2011. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
Ha valódi szeretetről beszélünk a kapcsolatban akkor nyilván az a fer ha a társunk megpróbál a segítségünkre lenni de nyilván nem minden kapcsolat egyforma.Ami csak a szexről szól ott egyértelmű bukta a dolog ha már nincs meg a vágy a másik felé.
2011. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!