Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalnád a feleségedet/barát...

Megcsalnád a feleségedet/barátnődet mert az meghízott?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést egy másik itt olvasott kérdés "ihlette". Egy feleség itt ecsetelgette annak okait,hogy a férje vajon miért csalta meg. A végén még mellékesen odabiggyesztette azt is,hogy "igaz meg is híztam,de rajta vagyok,hogy lefogyjak". Erre valaki odaírta válasznak,hogy "Ja,hát ha meghíztál,akkor megértem,hogy megcsalt". Kérdem én,ez már egy ok arra? Pláne,ha a feleség azon van,hogy újra a régi legyen,és mégis?
2011. máj. 24. 19:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%
Kuurva szemetek vagytok! Ezért képesek vagytok elhagyni a párotokat? Ilyen f.aszságot még nem hallottam.
2011. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
97%

Meghízásért megcsalni? Hol élünk? Az állatok ösztönlények. Én ember vagyok.


Ha valaki meghízik, ugyanaz marad, mint aki eddig is a társam volt.

Ha meghízik, akkor vagy beteg vagy beteg. Mármint vagy beteg - a teste (de ki az, aki azért mert a társa akár lerokkanna baesetben - tehát beteggé lenne a teste, elhagyná a társát?). Ha pedig a lelke beteg - mert az elhízás még gyakrabban oda vezethető v9ssza, akkor kérdem én: ki az, akinek legelőször kell segítenie, ha nem a társa, hogy helyrejöjjön a lelkében, ami nincs rendben? Ki az, ha nem a társ, akinek már rég észre kellett volna vennie, hogy a társának nincs rendben valami a lelkében?



Aki ilyen esetben csal, az nem társ... szerintem....

2011. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
11%
Megtörtént..
2011. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
94%

A megcsalast nem lehet megmagyarazni. Ha mar nem talalod vonzonak, megmondod neki, hogy vagy lefogyasztja magat vagy nem tudsz majd hozza vonzodni es kenytelen leszel kilepni a kapcsolatbol. Ez a tisztesseges, nem megcsalni meg szo nelkul lelepni. A problemakat meg kell tudni beszelni es biztos, hogy valamit lehet tenni, ha nem ugy veti oda a ferfi a nonek, hogy "te dagadt diszno, huzza' innen", hanem ugy, hogy "dragam, ugy erzem, hogy az utobbi idoben sokat felszedtel, menjunk el egyutt futni/vettem neked egy kondi berletet stb" akkor teljesen mas lesz a reakcio is es nem fogja a no ugy erezni, hogy jobb lenne, ha kinyirna magat.


Megcsalasra nincs mentseg! Ez egy hulyeseg. Max. erre fogja a megcsalast.

2011. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Es meg annyit, hogy akit ezert elhagynak, orulhet, mert aki elhagyta, ugysem szerette igazan, egy taplo es jobb lesz neki nelkule.
2011. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
49%
Azért a hosszabb ideig fennálló zabarohamra nem mentség, hogy lelki problémák vannak. Kérjen segítséget még mielőtt felszedne X kilót. Nem lehet 1-2 hét alatt elhízni, hosszú hónapok kellenek hozzá, ha meg valaki tartósan "lelki beteg", akkor tényleg ott a párja vagy a pszichológus, vagy a barát/barátnő... Ha meg az ember párja hónapok alatt nem segít, akkor nem az elhízás miatt csal, hanem azért, amiért nem is segít: nem szeret már.
2011. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Na, ja. Erre gondoltam én is.

De ha már "összeáll" valaki a másikkal, akkor vállaljon már érte felelősséget is, ne csak az ágyban legyn már jó neki... (mert arra tényleg a szeretőt szokás csak tartani...)

2011. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Én is épp azon gondolkodtam,hogy a férfi legyen már annyira férfi,hogy nem bántóan,de mondja meg a párjának,hogy kicsit kapja össze magát,nehogy már ezzel indokolja a megcsalást.
2011. máj. 24. 20:42
 19/31 anonim ***** válasza:
94%

Nem csalnám meg, de ha hosszú távon sem változtatna, akkor elhagynám.

Az pedig hülyeség, hogy attól még ugyanaz az ember. Nem ugyanaz. Más a külseje és az esetek 90%-ában gátlásos, magába forduló, önbizalomhiányos lesz a túlsúly miatt. Egy ideig természetes, hogy támogatom, de ha egésznap zabál és meg sem mozdul, vagyis semmit nem tesz azért, hogy változtasson, akkor bizony magára vessen.

2011. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!