Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalnád a feleségedet/barát...

Megcsalnád a feleségedet/barátnődet mert az meghízott?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést egy másik itt olvasott kérdés "ihlette". Egy feleség itt ecsetelgette annak okait,hogy a férje vajon miért csalta meg. A végén még mellékesen odabiggyesztette azt is,hogy "igaz meg is híztam,de rajta vagyok,hogy lefogyjak". Erre valaki odaírta válasznak,hogy "Ja,hát ha meghíztál,akkor megértem,hogy megcsalt". Kérdem én,ez már egy ok arra? Pláne,ha a feleség azon van,hogy újra a régi legyen,és mégis?
2011. máj. 24. 19:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
88%
Együttműködött a férj a pénz beosztásában, hogy a családi kasszából jusson egészséges, nem hizlaló ételekre? Gondozza, pelenkázza a gyereket, hogy ott lehessen vele hagyni pár órára, amíg a feleség kondizni megy? Beszélgetett vele, törődött vele, figyelt rá, hogy ne egyen még többet bánatában? Toleráns, vagy tovább rombolja az önbizalmát?
2011. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Az hülyeség hogy valaki azért csal meg valakit, mert meg változott a testsúlya.(bár szerintem ez ugyan vonatkozik a korosan sovánnyá vált emberre is, mint az elhízottra)

Az, aki emiatt csal meg valakit akkor az csak ki fogast keres rá hogy félre lépjen. Ha nem azért csalja meg akkor meg csalja másért, csak idő kérdése.

2011. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
56%

Most miért kell lehülyézni azt, aki azt mondja, hogy meg nem csalná a párját, de elhagyná? Most gondoljatok már bele. Összejössz egy csinos, mondjuk kicsit telt alkatú lánnyal, tegyük fel 60 kiló. Aztán szépen elhagyja magát, és magára ránt 20-30 kilót. Ugyanolyan szépnek látod? Nem... Az más, ha terhes, megint más, ha beteg. De ha csak igénytelenségből szed magára annyit, akkor ne csodálkozzon, ha elhagyják. Ez a baj az emberekkel. Tartós kapcsolatban nagyon sokan elhagyják magukat, beletespednek az igénytelenségbe, mert úgy gondolják, be vannak biztosítva. Hát nem igazán. Szerintem igenis tenni kell azért, hogy a párunk szemében vonzóak maradjunk.

Szeretem a páromat, de azért ha elhízna, lenne hozzá egy-két keresetlen szavam. És nem is viselném el hosszú távon. Ugyanígy én is adok magamra, nem hízlalom magam.

Persze tisztelet a kivételnek, meg akinek nem inge, az nem veszi magára. Ez csak az én véleményem.

Meg pl. volt itt egy kérdés a múltkor, ehhez a "rajta vagyok, hogy lefogyjak" témához kapcsolódva: egy nő ki volt akadva, mert a férje beszólt, hogy kövér. Be is ismerte a csaj, hogy 15 kiló felesleg van rajta, de "rajta vagyok, hogy lefogyjak". Mindezt több évvel a szülés után! Szóval oké, hogy valaki mondogatja, hogy lefogy, de nem tesz semmit. Az akkor ne is várjon csodát!

2011. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

Azért ha szép lassan felkúszik egy harmincas egy korábban csinos nőre (na nem is 30 év alatt, hanem mondjuk 5), azt általában megsínyli egy amúgy egészséges kapcsolat is. Aztán ki hogy keresi a megoldást... Tudom, fura, de a megcsalás egyben ragaszkodást is jelenthet.


(20:17)

2011. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

????????????????????????????????

...mármint?..........

.........kihez??????

2011. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
95%
...jó gáz, hogy egyeseknek ennyit ér a házasság...
2011. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

21:52

te mit értetlenkedsz?

2011. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem lenne ilyen feleségem.

Mivel csak sportoló lány lehet a párom, esetleg modell, mert én is sportolok, és a testem az első.

2011. máj. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
100%
Az én szüleimnél ugyan ez a helyzet. Anya fiatalkorában nagyon csinos volt, szülés után magára kapott 15 kilót, de apa szemében ő ugyanaz a gyönyörű, mosolygós, tökéletes nő akit 20 éve megismert. Na ez a szerelem gyerekek....
2011. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
A páromat nem zavarja, ha hízom, ugyanúgy szeret és ugyanúgy vonzódik hozzám. Ez annyira szép és megható, hogy igyekszem nem visszaélni vele, és formában maradni :)
2011. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!