Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol pillantottad meg először...

Hol pillantottad meg először a feleségedet/férjedet? Szerelem volt első látásra?

Figyelt kérdés
:)
2010. nov. 30. 12:10
1 2
 1/19 Monicka válasza:
100%
Interneten chatteltük a fényképébe szerettem bele első pillantásra:-)
2010. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Metallica koncert, Bécs. Esküszöm kettőt ( sokat) láttam belőle olyan részeg voltam. Ő is. Valahol elvesztettem a barátnőmet, és németül kezdtem neki vakerálni, hogy nem látott e seggig érő hajú vörös csajt. Visszaválaszolt h magyar és nem érti XD :))Együtt vonatoztunk haza, azóta vagyunk együtt , hat éve, négy hónapja házasok.:))
2010. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen nyári diák munkaként csücsültem egy újságosbódéban, ő meg jött újságot venni, aztán másnap megjelent egy tepsi sütivel. Azóta eltelt 12 év, egyszer sem sütött. ;-)
2010. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
egy fesztiválon (:
2010. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy kiállításmegnyitón. Végig engem fotózott, majd meghívott vacsorázni. :)
2010. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm esküvőjén találkoztunk először, később mondta a barátnőm, hogy a pasi csak rólam beszél és találkozzak vele:-) Azóta férj és feleség vagyunk:-D
2010. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szentlélek tér, HÉV megállóbán mindketten más irányba utaztunk de mindig egy időben értünk oda,és már kerestük egymást. Aztán este munkából jövet is összefutottunk azóta eltelt két év és tegnap óta menyasszony vagyok!:)
2010. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen egy discoban, ő volt a helyi menő manó.

22 évesen hozott össze a sors megint, 7 éve együtt + 2 gyerek :)

Nem volt szerelem első látásra, de bejött a vagánysága.

2010. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

kollégák voltunk egy cégnél, egyik délután közös projekten dolgoztunk,akkor elutasítottam, másnap azt irta sms-ban hogy élettársa van és egy gyereke,offoltam a sztoryt,tudtam hogy nincs családja!

Konferencián voltam , mikor találkozni szeretett volna velem, igy hát másodjára sam sikerült a dolog, majd egyszer csak csörgött a mobilja, csipkelödve kérdeztem töle, nem -e veszi fel, mert biztos az asszony hívja,hogy beteg a gyerek!

Bevallott mindent, ennek már másfél éve, azóta együtt vagyunk!:)

2010. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kitartóan nézett engem egy buliban. Nekem elsőre nem is tetszett. Tulajdonképpen mindig arrébb mentem, amikor közel jött. De aztán olyan, de olyan kitartó volt, hogy ez nagyon megfogott. Nem volt szerelem első látásra, de kb. a 3. randin már tudtam, hogy mennyire kedves pasi. Ez 10 éve volt, azóta házasság, egy baba, és még mindig nagy boldogság.
2010. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!