Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg ezt a helyzete...

Hogy oldjam meg ezt a helyzetet? A család mindenek előtt?

Figyelt kérdés
Anyósom folyamatosan dönt a hátunk mögött, olyan dolgokat szervez be, amit velem nem is közölnek, végül én jövök ki belőle hibásan. Pl. leszervezi, hogy kimegyek sógornőm elé a reptérre, tud róla mindenki, csak nekem nem szólnak. És mikor előtte este nagy szemekkel megkérdezem, hogy mivan???, akkor én vagyok a hibás, mert felfújok mindent. Aztán miután férjemmel jól összeveszünk, mert szerinte a családja mindenekelőtt, és a testvérek bármit megtehetnek, anyós közli vele, hogy ja igen, nekem még nem szóltak a programomról.
2011. máj. 24. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerűen hagyd cserben őket, előbb-utóbb leszoknak róla, hogy a nevedben ígérgessenek.
2011. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Anyós!!! Mit vársz? :D

Az enyém se jobb:((

2011. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Van 2 állatunk, akikre nyáron egy hétre vigyázni kell. Erre odaígérte az egyik rokonnak, hogy majd náluk lehetnek, de persze minket meg se kérdeztek. (Náluk akkor sem hagynám, ha ezért nem mehetnénk nyaralni.) Már a 3. emberen keresztül jutott el hozzám a hír, erre felhívtam anyóst, hogy ezt most hogy is gondolta. Erre kijött belőle, hogy mit kavarok. Férjem besértődött, kiabál, fejemhez vagdos mindent.
2011. máj. 24. 21:04
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
És én még azt hittem az én helyzetemnél nincs rosszabb :D
2011. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Nalunk is hasonlo a helyzet, a mama pici fiacskaja tipusu pasit fogtal ki , oszinte reszvetem...

Ha nincs minden ugy ahogy ok akarjak akkor nagy a baj,az ilyen emberek csk a kulsosegekkel torodnek, nem tisztelnek masokat mert onmagukat sem becsulik, nincsenek igazi belso ertekeik.Probald meg elni a sajat eleted es ne hagyd hogy beleavatkozzanak, te se tudasd veluk hogy mit es miert csinalsz.En legalabb is ezt teszem.

2011. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Próbálkozom, de folyamatosan kudarcot vallok. Ezer dolgot lenyeltem már, mert nem akarom férjemet idegesíteni, de ma már betelt a pohár. És most megint úgy megy körbe a rokonságon, hogy én kavartam, fújtam fel a dolgot, miért nem mindegy nekem, mi van.
2011. máj. 24. 21:08
 7/15 A kérdező kommentje:
Ahányszor beszél az anyjával telefonon, garantált utána a veszekedés, mert felcukkolják őt. Ha nem reagálok semmit, akkor meg megint én vagyok a szemétláda, mert nem figyelek rá.
2011. máj. 24. 21:09
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha így is, úgy is botrány lesz, te is légy hisztis. Láthatod, hogy nyelni nem éri meg.
2011. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De tényleg kiakaszt, hogy mindig mindenért én vagyok a hibás. Volt úgy, hogy megbeszélték, hogy sógornőm a pasijával feljönnek hozzánk egy hétvégére, amíg nem vagyunk itthon - megbeszélték, a szüleivel, csak nekünk felejtettek el szólni. Akkor tudtuk meg, mikor itt voltak a házunk előtt. A férjemnek úgy adták be a dolgot, hogy velem megbeszélték, ő persze el is hitte. Miután kivertem a balhét, akkor mondták meg, hogy ja nem is, nem is szóltak nekem se. Ezt már hazugságnak nevezem, nem?
2011. máj. 24. 21:17
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Mit csinálna az anyósod, ha te ígérgetnél a nevében?
2011. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!