Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hamarosan együtt lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan együtt lesz a "nagy" család. Gondoltam, hogy akkor egyszerre ki is osztanám a meghívókat mindenkinek, de nem mindenki jön a lagzira. Hogy oldjam meg ezt a helyzetet, hogy ne legyen sértődés?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha ott lesz, akkor az is a családodhoz tartozik, és meg fog sértődni. Inkább add oda neki, mikor éppen indul el, vagy menj el hozzá, végső esetben küld ki postán,vagy pedig nem foglalkozz vele hogy megsértődik.
2009. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha egyszerre adnám oda, akkor gondolom mindenki rögtön kibontja és akkor jön az, hogy engem meghívtak engem meg nem, vagy ez hogy működik?
2009. ápr. 28. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Így kiosztani nagyon rossz ötlet. Garantált a sértődés.
2009. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked hogy esne, ha egy "családi" összejövetelen te nem kapnál a "családodtól" meghívót a lakodalomra? Neki pont úgy fog esni. Ha az az összejövetel családi, de te "családibban" akarsz meghívni embereket, ne ott tedd. Még véletlenül sem. Ha egymásnak akarod ugrasztani a családot, akkor ez egy remek alkalom lesz.


Arról nem is beszélve, hogy szinte biztos, hogy az összejövetelen fel fog jönni a téma. Akkor vagy tagadsz, vagy megintcsak kiderül. A sértődés ebben az esetben garantált. Egy pár évre "haragosokat" is fogsz gyűjteni. Megéri? Nem...

2009. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyan ez a helyzet. az én esküvőmön se lesz ott a nagycsalád, megbeszéltem a szüleimmel, hogy csak a nagynénik, nagybácsik legyenek ott illetve a férjek és a feleségeik. Szerintem a meghívókat személyesen illik odaadni. Én ezt úgy fogom megoldani, hogy már az átadásnál közlöm, sajnos az anyagi keret nem engedi, hogy mindenki ott legyen(lennénk vagy 200 an), és meg fogom őket kérni,ne legyen ebből sértődés. Egy esküvő mindenképpen drága buli. Ígyis ugyis kiderül ki az akit meghívtál a bulira, ha máshol nem akkor a szertatáson, amikor mennétek a buli helyszínére. Szerintem az a legtisztább ha előre tisztázod mindenkivel. Ha sértődés is van belőle, ne az esküvőd napján kelljen veszekedni, akkor már inkább elötte.

Mi a véleményetek erről?

2009. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!