Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem a barátom nem...

Úgy érzem a barátom nem figyel eléggé rám?

Figyelt kérdés

többször mondtam neki, h rosszul esik, ha beígér egy találkozót vagy egy telefonálást és aztán nem lesz belőle semmi, h nem szól ha késik, simán elfelejt válaszolni az smsemre. Azt mondja szeret és amúgy ezt is érzem általában de nem fér össze a fejemben h ha szeret akkor miért ilyen....mondjam neki, vagy hiszti? Valószínűleg ő "máshogy" szeret és én meg azt nem értékelem, vagy valami ilyesmi...csak 2 hónapja vagyunk

20L


2011. máj. 24. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem ő a te embered, ezzel lassan szembe kell nézned.
2011. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem legyél kicsit lazább, ha tudsz... talán ha messzebbre engeded a pórázt, közelebb jön.. :)

Amúgy lehet tényleg nem ő az az ember, akire Te vársz.. ez nem baj... csak ezt értsd is meg, és tudj is lépni, ha eljön az ideje..

2011. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!