Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akik sok férfi között...

Nők akik sok férfi között dolgoztok, hogy engediktek el a fületek mellett a bókokat?

Figyelt kérdés

Mérnök vagyok,nő.elég ritka,14 pasival dolgozom együtt,5-10 évvel idősebbek.

És folyamatosan kapom hogy de jó hogy végre egy csinos nő is van,de csinosan öltöztem fel ma is,stb.Nem akarnak semmit,csak ilyenek.

És annyira jól tud esni.

Van párom,sok éves kapcsolat,már észre se veszi ha egy csinosabb szoknya vagy akármi van rajtam.

És annyira rossz igy.

(bár hozzáteszem párom szeret,csak már nincs meg a rajongósság,az itteni pasik meg a feleségükkel/barátnőjükkel nyakam rá h nem ilyenek,tehát realizmus megvan,de akkoris)


2011. máj. 25. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Megköszönöm és mosolygok (mert jól esik). Miért kéne elengedni a kedvességet a füled mellett?
2011. máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
A kollégáid ilyenkor a f@rkukkal gondolkodnak. Az beszél belőlük. És a férjed meg ha szered és te is szereted akkor nem kell hogy mondja. Érezned kell.
2011. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

jó,én is megköszönöm


csak furcsa

és érdekes gondolatokat vált ki

2011. máj. 25. 10:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Régebben dolgoztam sok pasival, nekem nagyon jól esett. Az embernek szüksége van arra, hogy elismerjék, mint nőt. Mosolyogtam, ennyi.
2011. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

"...az itteni pasik meg a feleségükkel/barátnőjükkel nyakam rá h nem ilyenek"

hohohoooo...ez elég bátor kijelentés volt azért!

2011. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 yuda ***** válasza:
76%

Két közhelyszerű , de lényegre tapintó mondat jutott eszembe:


A szomszédé mindig zöldebb...


Ezt a nőt is unja valaki....


Mit akarok ezzel mondani?

Ha azokkal a mostani flörtölő úriemberekkel laknál, hamarosan nem érdekelnéd őket, hanem újabb csajnak csapnák a szelet...

Ebben a korban felbecsülhetetlen értéke van az olyan társnak, aki hűséges marad a párjához. Ennek az oka, hogy lassan nagyítóval is alig találsz...

2011. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy nő fogadjon el minden bókot :) Természetes hogy az ember örül az ilyeneknek. Egyébként meg én is azt gondolom hogy otthon nem bókolásból áll az életük. A pasik már csak ilyenek :) De amúgy nagyon irigyellek. Én nőkkel dolgozom együtt. Háááát. Férfiakkal dolgozni egyedüli nőként maga lehet a paradicsom :)Hol lehet ilyen állást kifogni? Amúgy milyen mérnök vagy? Tényleg nem lehet gyakori akkor ez a nők körében ha 14 férfi mellett egyedül vagy. Mindenesetre élvezd csak ki a dolgot!
2011. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ebben a korban?? 25 vagyok,ebben a korban legkönnyebb normálsi pasit találni (hamarabb csak arra kellek,később meg öreg vagyok)


gépészmérnökként dolgozom egy elég nagy multi elég kicsi leányvállalatánál Kelet-Magyarországon

2011. máj. 25. 10:55
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
bár nagyon jól esik ez általába a fele se igaz! csak töltik az időt, otthon várja őket a házisárkány egy kiló krumplinak is bókolnának! plusz ilyen mérnöki irodákról ódákat lehetne zengeni, legalábbis amiket én ismerek, bepróbálkoznak azzal is hülyítik a tyúkokat és ha épp beakad a horog az sem baj, legalább nem unalmas annyira a munkaidő... ezeket szépen el kell mosolyogni és lepattintani... semmilyen érdekes gondolatokat nem gerjeszt max épp arra tekered a balost ha nagyon unod a féjed... nők mindig sokkal többet látnak bele ilyen dolgokba...
2011. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én sok pasival dolgoztam együtt, de annyira fiús típus vagyok, hogy nem bókoltak. Mikor terhes lettem, na akkor aztán kaptam én is a de csinos vagy dumát. Furcsa is volt, hogy terhesen állandóan ezzel jöttek. 34 hetes terhesen mentem el táppénzre, úgyhogy előttük zajlott le minden napom.

Én ezekkel a bókokkal annyira nem tudtam mit kezdeni és cikinek is érzetem az egész szitut.

A kolléganőm aki állandóan csinosan öltözik meg nyomták neki a sódert hogy mekkora ász... hát sajna mindenki meg is volt neki majdnem. Aztán ő is terhes lett egy kollégánktól, de le sem sz@rta senki.

Akkor most mi van?!

(amúgy ketten melóztunk vagy 40 pasi között)

2011. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!