Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy mi...

Elmondjam neki, hogy mi játszódik le bennem?

Figyelt kérdés
A párommal érdekesen alakult a kapcsolatunk szép lassan csiszolódtunk egymáshoz. Nagyon különbözőek, de ugyan akkor akaratosak és határozottak vagyunk. Számtalan vitánk volt, mindig történt valami a kapcsolatunkban sosem volt unalmas. Mindkettőnknek fontos a hobbija, a baráti társasága, külön is szerveztünk programokat, hagytuk egymást levegőhöz jutni, de ugyanakkor megbíztunk egymásban. Mindig azt mondogatta, hogy ez egy ideális párkapcsolat és mindenkinek ilyet kíván és én is így éreztem, de valami mindig hiányzott. Köztünk soha nem voltak hatalmas lángoló érzelmek inkább csak lassan kialakult szeretet. Fontosak vagyunk egymásnak, de ha ugy alakulnak tudnánk egymás nélkül élni. Már 2 éve vagyunk együtt és mostanába nagyon rosszul érzem magam, vágyom a szerelemre a mindent elsöprő érzelmekre, meg akarok őrülni a másikért azt akarom hogy csak vele foglalkozzak, hogy "érezzem hogy élek". És mivel sok konfliktusunk volt azt is érzem, hogy elfáradtam hogy most már nyugit akarok ebbe a kapcsolatban meg sosem lesz az. Elmondjam páromnak az érzéseimet? Egy biztos kapcsolatot érdemes feladni a vágyakért?
2011. máj. 25. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
menekülj!érdemes,hidd el!
2011. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugyanigy érzek, bár mi 4 éve vagyunk együtt.

Kiváncsi vagyok a válaszokra.

2011. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

A mi kapcsolatunk is ugyanilyen, mint amit leirtál:)

2011. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Igaz, a korom miatt sokan éretlennek tartanak, de van egy pár tapasztalatom a kapcsolatok terén. Körülbelül 3 komolyabb kapcsolatom volt, illetve most vagyok a 4-ben. Most vagyok életemben először igazán szerelmes, eddig ismeretlen érzések tárulnak fel bennem. Az előző 3 kapcsolat hasonló volt, mint amit leírtál, egyik szakítás sem viselt meg túlzottan. A mostani kapcsolatom döbbentett rá, hogy igazi érzelmek nélkül nem érdemes semmibe belemenni. Most azt érzem, hogy ő az első, a legfontosabb, érte nagyon sok mindent fel tudnék adni, saját akaratomból, mert nagyon fontos nekem. Szinte harcolnom kell magammal, hogy mást is csináljak, legszívesebben folyton vele lennék. Olyan is volt, hogy csak 3 napra váltunk el, de elsírtam magam:$ Szóval azt gondolom, működhet egy kapcsolat ilyen érzelmek nélkül is, de ezt az érzést egyszer mindenkinek meg kéne tapasztalnia. Ha te is szeretnéd, akkor add fel. Az a mondatod döbbentett meg a legjobban, hogy 'tudnánk egymás nélkül élni'. Akkor ez milyen kapcsolat lehet? Én ha belegondolok, nem akarnék a barátom nélkül élni, én vele szeretnék. Gondolkodj el ezeken, és mérlegelj!
2011. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ő is ugyanezt érzi, csak ő sem meri elmondani :)

Amúgy veszíteni nem veszíthetsz vele, ha elmondod. Lehet, hogy ez új színt vihet a kapcsolatotokba. Ha mégsem, és vége lesz, akkor meg azt is jobb megbeszélni. Ha viszont magadban tartod és nem vagy őszinte, az további feszültségeket gerjeszt.

2011. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

A nagy lángoló szerelem elmúlik és marad a ragaszkodás, körülbelül az amit most érzel a párod iránt.

Viszont ha ez a helyzet nem változik előbb-utóbb ki fogsz lépni belőle, ami nem biztos, hogy a legjobb megoldás lenne.

A lényeg, hogy mindenféleképpen beszéld meg vele ezt a dolgot, és ha mind a ketten tesztek érte akkor talán jó is kisülhet belőle.

2011. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen, ez így igaz. De a kor sokat számít. Tinikorban eleinte nem ismerik a ,,szerelmet", csak olyan 16-17 éves kor körül jön el. De aztán tényleg így van. A szerelem elmúlik, marad a szeretet, a ragaszkodás. Szerintem is meg kell ezt beszélni.
2011. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szerintem mond el a párodnak mit érezel hiszen ez egy oylan dolog amit te mostanában érzel és amire te vágysz ami alap egy kapcsolatba... na persze az se rossz kapocslat amiben most ti vagytok bár ha jó belegondolok szerintem a lazaság és az örült szerelem nem fér össze (ez az én véleményem) voltam laza kapcsiba el voltunk egymással de mindegyikünk ment a maga dolgára szal nem volt őrült nagy lángoló szerelem viszont voltam már olyan kapcsiba ahol lángolt minden:) de én szerintem (legalábbis nálunk) ott nem igazán fért bele h saját hobbi barátok stb ...persze kell egy kis szabad légtér de az ilyenbe nem ez az első... szal hogy a párod ezt hogy fogadja majd az attól függ h ő mennyire kötödő típus

és amúgy meg az nem egy biztos kapcsolat ahol tartasz attól ha elmondasz valamit a párodnak akkor esetleg kidob, biztos kapcsoltba az ember nyíltan meg mer beszélni mindent a másikkal!

sok sikert

2011. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vezesd a szíved! "Amibe időt pénzt és energiát fektetsz az fontossá válik számodra." A könyv amiből idéztem: Merj szeretni! Ez a mondat, magamon tapasztaltam szó szerint igaz, újra és talán minden eddiginél jobban szeretem a párom "pedig" mindez azért mert megfogadtam a könyvben leírtakat, az az több időt, pénzt és energiát fordítottam rá.
2011. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!