Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már másfél hónap után...

Ha már másfél hónap után elbizonytalanodom, akkor nincs is értelme folytatni?

Figyelt kérdés

rövid ismeretség után jöttünk össze, de időközben kialakultak az érzelmek. Nyilván nem lehet még túl erős a kötődés ennyi idő után, de ma valahogy teljesen elbizonytalanodtam(néhány dolog nagyon rosszul esik tőle és hiába mondom, nem változtat)...abban, h tényleg szeretem-e? HA ennyi idő után már erre gondolok akkor ennek nincs értelme? Van akinek volt hasonló érzése? Mi lett?

köszönöm

20L


2011. máj. 25. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ami már az elején sem megy, azt nem kell erőltetni. Voltam már ilyen helyzetben, 2 hónap után barátként váltunk el, harag nélkül.
2011. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb még az elején kilépni fájdalom nélkül, mint belesavanyodni egy rossz de hosszú kapcsolatba.
2011. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már most így érzel, később sem lesz jobb. Ez tuti. Lépj.
2011. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mik azok a dolgok,amik idegesítenek benne?
2011. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ha ez van,mondd meg neki és tartsatok szünetet.ha hiányzik akkor úgy is ki fog derülni,ha meg nem akkor jól döntöttél:)
2011. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elég rosszul érzem magam, mert úgy érzem nagyon jó ember, és jobbat el sem tudnék képzelni magamnak. Eléggé elhagyta magát az utóbbi időben és nekem egyáltalán nem tetszik ez a semmittevés, nem tudok felnézni rá...neki is jobb lenne ha összeszedné magát. Eddig azt éreztem h nagyon szeretem, de ma meginogtam...régebbi kapcsolataimban is volt ilyen érzés, amikor eleinte még nem voltam biztos benne h mi lesz, szép kapocsolatok születtek belőle végül...az igaz h végük lett...
2011. máj. 25. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod,hogy tökéletes ember nem fogsz találni? A nagy Ő-nek is lesz hibája,csak nála tolerálni fogod,mert tolerálni akarod!

Voltál már egyedül,kapcsolat nélkül vagy egyikből a másikba estél?

A kapcsolat nélküli szünetek nagyon hasznosak tudnak lenni.Az ember elgondolkodhat,hogy mi vezett a szakításhoz,mit kellett volna másképp csinálni,milyen ember az,akit igazán keres és milyen hibák azok,amik még beleférnek egy kapcsolatba.

Akkor van ennek csak értelme,ha tényleg tanulunk az eddigi hibákból és következőre nem követjük el.

Túl vagy már pár kapcsolaton,azokhoz képest ebben a kapcsolatban mi az,ami más,amin lehet még javítani?

Szerelem sem érkezik mindig rendelésre.Én azt tartom valódi szerelemnek,amit akkor érez az ember,amikor már TELJESEN ismeri a másikat,a rózsaszín köd becsap,a megismerés utáni nem.De ehhez idő kell és akarás,hogy legalább megpróbáljuk elfogadni a másikat olyannak,amilyen.Ha nem megy,akkor szakítani kell,de a mérce azért reális szinten maradjon.

2011. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!