Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismételte meg a gyereked az...

Ismételte meg a gyereked az általános első osztályát? Lehet, hogy enyémnek kell, figyelmetlen matekon, igaz van még vissza másfél hónap, de nem tudom, hogy javíthatna?

Figyelt kérdés
Nagy szégyen lenne szerinted?
2010. ápr. 12. 13:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején a hugim ismételte az elsőt. Szerintem egyáltalán nem ciki. Inkább, minthogy később mégjobban lemaradjon a többiektől.
2010. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szégyen,nem szégyen,de csak a javára válna!

Igaz,h nem lehet buktatni 4. osztályig,de ha kell neki akkor ismételje meg. ha most nem tanulja meg az alapokat,azzal a többi évét is elszurja

2010. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Első osztályba szerintem ez nem szégyen, nehéz átszokni az oviból, ahol azt csináltak amit akartak, egy olyan helyre ahol végig kell ülni és figyelni 45 percet. Szerintem nem lenne szégyen, inkább ez, minthogy utána világ életébe hülye legyen matekból!
2010. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Szégyen max. annyi lehet benne,hog miért nem foglalkoztok vele fokozottabban otthon,ha látjátok a nehézségeket?
2010. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Utolsónak, minden nap leülök vele tanulni, itthon megy neki, de az iskolába nem figyel, nem érdekli, ma beszéltem a matektanárral mindig más felé figyel.:(
2010. ápr. 12. 13:42
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
A gyereknek nagyon rossz lesz, mert cikizni fogják a társai. Te pedig szégyelld magad, hogy év végén jut eszedbe "segíteni" a gyereknek. Eddig hol voltál? Nem hiszem, hogy most kezdődött a probléma. Szülői értekezleten, fogadó órán nem voltál?
2010. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm gyerekét egyszerüen kitették a suli első osztályábol ésközölték, hogy nem iskolaérett. Most sehova sem jár. Ősszel ujra sulival kezd... Ilyenek is vannak. Nem szégyen, csak annyi, hogy rosszul lett megitélve az érettsége. Még az is lehet, hogy ha szeptemberben ujra kezdi akkor osztályelső lesz... Csak figyelni kell rá, ha tényleg ismétel, hogy nehogy akkor meg "lusta" legyen mert ő már ezt tanulta. Ez is előfordulhat.
2010. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nem szégyen/ciki

ham 6.-ban végzi még1x akkor az ciki lesz,mert már érteni fogja(vagyis kéne) mért kell tanulni.

2010. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
jobb ha most ismétel mint később. valószínű még nem érett meg az iskolára teljesen. szerinem nem ciki, aki szerint ez ciki és szégyen az valószínű nincs tisztában a gyermekek fejlődésével.
2010. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Sőt! Volt olyan ismerősöm, aki ismételt. Bár kellemetlen a szülőknek, de a gyerek javára vált! Kitűnő érettségi bizije van.
2010. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!