Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap másfél órát...

Ha mindennap másfél órát mozgok és nem eszek semmit csak vizet iszok akkor 2-t hét aatt vagy 1 hónap alatt mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
166 cm magas, 64 kg, 15 éves /L vagyok.
2011. aug. 9. 12:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz fogyni, mert valszeg már az első nap elájulsz, bevisznek a kórházba és megkapod az ottani kosztot. Ha nem eszed, infúzióban.


Amit leírsz, gondolom te magad sem gondolod komolyan, de azért leírom: teljes ostobaság az ötlet. Így nem lehet lefogyni.

2011. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt kb20 kg-ot fogyhatsz (ez függ a csontvázad súlyától). De, az ilyen diétában a legjobb, hogy az egy hónap letelte után sem áll le a fogyás! Egészen addig fogsz fogyni, amíg csak csont nem marad belőled! Bőr nem, csak csont. Ugyanis halott leszel.
2011. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
6%

1/5 órát nem tudsz mozogni ha csak vizet iszol,én is csináltam hasonlót azért mondom,ha nem akarsz enni akkor energiaitalt igyál(cukormenteset)és akkor mozogj de az 1/5óra sok lesz úgy hogy nem eszel!

Én most úgy csinálom,hogy reggel nem eszem,este sem,ebédre szoktam főtt kaját mellé pedig reggel és este futok,esetleg biciklizem! :)

15/L

2011. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a komikat de nagyon erős a kitartó erőm :)) még írhattok :)
2011. aug. 9. 12:32
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak is gratulálok a diétájához...


Energiaitalt nem a cukor miatt nem kéne inni, sportoláshoz viszont muszáj szénhidrátot fogyasztani, és a napi 4 étkezés diéta mellett is kötelező lenne, csak épp a mit és mennyit kéne jobban megnézni.

2011. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kitartó vagy, de a vércukrod leesését nem fogod akarattal szabályozni.
2011. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Remélem sikerül véghezvinni a terved, legalább egy hülyével kevesebb lesz a Földön. :P
2011. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6%

12:30as vagyok

Szerintem sem bírod 1 hónapig azt ,hogy ne egyél,mert akkor meghalsz...és ez nem túlzás csináld úgy ahogy én leírtam egyél csak ebédet(abból is keveset) és mozogj sokat.

2011. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ráadásul ha napi egyszer eszel, a szervezeted érzékeli, hogy koplal, és azonnal raktároz.
2011. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ez a világ egyik legnagyobb ostobasága!!


Nem koplalni kell! Sőt megsúgom,h fogyjál,ahhoz kajálni is kell!!

Életmódváltás a kulcs.... LauFitness

2011. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!