Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy 20évesen...

Normális az, hogy 20évesen rettegek attól, hogy magányos maradok és soha nem lesz saját családom?

Figyelt kérdés

20éves vagyok,mióta az eszemet tudom,mindig a nagy Ő-t kerestem.13éves korom óta volt egy 4éves,most pedig egy 3éves kapcsolatom.Mind a kettőről azt hittem ő az igazi,meg arról álmodoztam,hogy vele leszek örökké(ráadásul ő is végig ezzel hitegetett).Főleg,most a 3éves kapcsolatomba.De otthagyott...és most összevagyok törve.

Egyszerüen kicsi korom óta rettegek,hogy magányos maradok,hogy sose lesz férjem,meg sose lesz gyerekem.Ez valami életcél nálam,amit minden más elé helyezek.

Én azt hittem,hogy ez a srác lesz az igazi,és most egyedül maradva félek,hogy lemaradok,vagy lecsúszok róla és sose lesz családom.

Komolyan mondom úgy érzem mintha valami határidős dolog lenne és mindjárt kicsúsznék az időből.

Amúgy sok srác fut utánam,meg szépnek,értelmesnek,aranyosnak tartanak,mindig népszerü voltam a fiúknál,de akik most esélyesek lennének,mind fiatalok,bulizósak,élik az életüket.

Most barátnőim teljesen kiakadtak,hogy 30éves,vagy afeletti pasit akarok,mert,hogy azok tuti komolyabban gondolnák a dolgokat,kiélték magukat és hamarabb lenne családom.Én sose akartam kiélni magam.

Szerintük ez beteges.Kicsit szerintem is.:S


2011. máj. 25. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ne legyél már ilyen, örülj, hogy még nincs a nyakadon ekkora felelősség és ne rettegj, zsák a foltját. Holnap péntek, menj bulizz, és élvezd, hogy még megteheted felhőtlenül :)
2011. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Azért látod így, mert mindig volt kapcsolatod. Ez nem elegendő életcél, önállóan is embernek kell lennünk, önállóan is élveznünk kell az életet, meg kell találnunk azt, amiben kiteljesedhetünk. Az nem baj, hogy családot szeretnél, de azért ne ez legyen az egyetlen és fő célod, mert az nem egészséges. Most koncentrál magadra, a saját személyiségedre, ismerd meg önmagad, és hidd el, ha magad ismered a kapcsolataid is sikeresebbek lesznek.
2011. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem normális. Bocs, hogy ezt mondom, de az ilyen típusú nők szokták az első adandó alkalommal teherbe ejteni magukat és gyorsan házasságot kötni, anélkül, hogy igazán passzolna hozzájuk a férfi. Mert hát nekik minél előbb család kell...


Inkább éld az életedet, csináld amihez kedved van (tanulás, utazás, szórakozás, munka stb.) és majd úgyis jön az igazi. Még bőven van időd.

2011. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fölöslegesen izgatod magad. Én is ilyen voltam, és egyik kapcsolatomból sem lett házasság, amikben annyira hittem. Aztán hipp-hopp, ott termett 2 éve (27 vagyok) a férjem. Megismerkedtünk, rá 3 hónapra baba, rá 3-ra az esküvő. És most tervezzük a következő babácskát is.

Szóval ne gondolj erre. Én is sokat szenvedtem ezen, pedig most nagyon jó visszagondolni a lánykoromra:) Majd jön, aki kell. Amúgy nekem is volt több idősebb pasim... és mind stikkesek voltak... ezért voltak még egyedül, és tőlem sem akartak gyereket. A férjem meg fiatal és kiegyensúlyozott és mellette én is az vagyok, pedig nem indult komolyan a kapcsolat:)

2011. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én meg attól félek, hogy el kell mennem majd itthonról, és már nem a szüleim lesznek úgymond a családom. Imádom őket..

Szerintem ez sz*rabb, és lehet hogy betegesebb is..

2011. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En meg tudlak erteni teged. Elmeselem: kicsit tobb voltam mint 15mikor osszejottem eletem elso nagy szerelmevel. Mar akkor olyan irrealis almaim, vagyaim voltak h o a ferjem lesz es orokkon orokke egyutt leszunk. 2,5evig tartott. Az indok amivel szakitott az volt:"ne haragudj de nekunk teljesen masok az elettol valo elvarasaink". Az utobbi 2evben egyik hulye kovette a masikat akik megcsaltak, megalaztak, megvertek, kihasznaltak. Ugy ereztem h eletem egyetlen lehetoseget mulasztottam el azzal a fiuval, h csaladom legyen es boldog lehessek. Ragorcsoltem es minden fele idiota "karjaiban" kotottem ki, es mikor meguntam a fent leirtakat ugy dontottem h nem erdekel tovabb. ha nem lesz ferjem gyerekem csaladihazzal es kutyaval akkor nem lesz. Rajottem h ez az egesz nem loverseny es nem kell siettetni. es lam, ram talalt az uj szerelem. nagyon kedves es oda ado es komolyan ujra azt erzem h 2ev utan ismet boldog tudok lenni. osszefoglalva: amint megnyugszol es nem gorcsolsz ra jobb lesz. Nen tudom h segitett e vmit a tortenetem, de mivel jartam hasonlo cipoben mint te gondoltam elmeselem h tudd nem vagy egyedul :-)
2011. máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régebb ilyen 14-15 éves koromban én is attól féltem, hogy soha sem lesz feleségem és magányos maradok. Mostanra, 20 évesen már így is gondolom, hogy valszeg nem lesz soha senkim. Sztem majd 30-40 körül örökbefogadok egy babát. Azért az apa-ösztöneimet legalább kiélhetem.


Meg több problémám is van ezzel a feleség dologgal. Jó kezdjük ott, hogy van olyan lány, aki tetszene meg feleségül venném, szal nem az van, hogy ki akarom élni magam meg csajozni össze vissza. Én télleg úgy érzem, ha lenne valakim, akibe szerelmes vagyok, akkor megkérném a kezét.


Csak hát az a baj, hogy nem igazán vagyok egy főnyeremény. Elég ronda is vagyok. Legalábbis sokat csúfoltak az osztársaim emiatt. Meg sérült is vagyok, ilyen belső szervi dolgok. Kicsit mintha elkezdtem volna megzakkanni is az utóbbi időben. És egyszerűen sehogysem, de télleg sehogysem tudok mit kezdeni a lányokkal. Legtöbbször beijedek tőlük. Úgy gondolom, tuti nem lenne esélyem, vagy csak lejáratnám magam. Már igazán azt se tudom elképzelni, hogyha kellenék nekik, mit csináljak. Fogalmam sincs hogy kell randizni vagy barátkozni. Szerintem nem is tudnék beilleszteni az életembe egy társat. Jelenleg lefoglal a suli.


De nem értem te mitől rettegsz. Mondtad, hogy bejössz a fiúknak. Akkor csak válogatnod kell. Am sztem egy idősebb bácsika csak kihasználna télleg, meg azért kellenél neki, mert mégiscsak pipihusi, de amúgy nem lenne őszinte sztem. Biztos akad a te korosztályodban is valaki normálisabb.

2011. máj. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!