Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire magányos?

Figyelt kérdés
19éves lány vagyok! Van barátom, barátnőim viszont nincsenek. Annyira egyedül érzem magam, a barátom is mostanában hanyagol, alig találkozunk mostanában. Úgy veszem észre, hogy minden más fontosabb neki nálam! Mit tegyek? Olyan szomorú vagyok és magányos...Valaki írjon légyszi:(
2011. szept. 8. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
hát barátkozz. nekem írhatsz ha gondolod:)
2011. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hiba lehet hogy a barátodban van?
2011. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, barátkozz :) Sose lehet tudni, hol akad egy igaz barátra az ember :)
2011. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most egy ilyen magányos időszakát éled az életednek, mert ezt is meg kell tapasztalnod ahhoz, hogy értékelni tudd, amikor majd lesz egy igazi kapcsolatod, és nem ez az állóvíz amiben most vagy.
2011. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, most járok egyetemre, eddig sem általános iskolában, sem középiskolában nem voltak igaz barátaim, lehet bennem van a hiba!:(( pedig én mindenkihez próbálok pozitívan állni és mindenkihez kedves vagyok(ha az illető is velem) :(
2011. szept. 8. 17:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, nekem is írhatsz!

21/L

2011. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!!:(
2011. szept. 8. 17:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah, persze írhatsz nekem is, szívesen ismerkedem :)
2011. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A barátodnak esetleg nincsenek ismerősei akikkel barátkozhatsz?Vagy esetleg valami unokatestvérek?Már láttam hogy kaptál pár ajánlatot,de ha esetleg akarod,nekem is írhatsz.

szintén 19 éves lány:)

2011. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!