Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában már azért vagyok...

Mostanában már azért vagyok ilyen fura mert magányos vagyok?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és már nagyon régóta nincsen párkapcsolatom. Néha elvagyok így is, lefoglalom magam, de máskor meg úgy érzem olyan jó lenne valakihez tartozni végre. Így olyan mintha teljesen egyedül lógnék a levegőben. Mindent egyedül csinálok, egyedül megyek minden hova stb. Barátaim nincsenek, 1-2 rokonom van akikkel tartom a kapcsolatot de ennyi. Nem is csak a szex hiányzik, hanem az hogy valakinek fontos legyek...
2011. aug. 31. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Köszöntelek a világomban!


24/F

2011. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ismerem ezt az érzést. sajnos magától nem fog változni semmi.várakozással és tétlenséggel senki sem ért el eredményt.ha nem akarsz egyedül meghalni tenned kell. vedd kezedbe az életed és irányítsd te! keress barátokat, ismerkedj, nőzzél.
2011. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

van kedved együtt programokat csinálni ? én lány vagyok és komolyan kérdeem .De csak akkor írd h igen ,ha tényleg te is szeretnél barátkozni . :)


jobbat mondani nem tudok.

2011. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs valami hobbid, vagy valami érdekes tanfolyamra is beiratkozhatnál, ott lehet barátokat találni. Több éves tanfolyamra gondoltam, ahol össze lehet szokni. (Én egy ötéves asztrológiai tanfolyamra járok.)
2011. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!