Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki egyszobában...

Van itt olyan aki egyszobában él testvérével és szüleivel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak tesómmal, de már 19 éve. Az lenne a fura, ha egyedül lennék egy szobában :D
2011. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Én anyámmal, én 24, ő 49. Szoktam is mondani neki, hogy ha kitudódna, el kéne költöznöm a városból :D
2011. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenről tudok. A kényszer nagy úr.
2011. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én nővéremmel, de borzasztóó vele..!!!
2011. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen lett külön szobám a húgomtól. Szóval most, hogy kirepülhetnénk, már jó elvagyunk itthon..:)

Ismerek olyat, hogy ellenkező nemű testvérek élnek egy pici szobában, 24-26 évesek. Nincs lehetőségük elköltözni. Nehéz, de ez van.

2011. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
A barátom szülei bevállaltak két különböző nemű gyereket, de bár megtehették volna, sosem törekedtek rá, hogy nagyobb lakásba költözhessenek, vagy máshogy külön magánszférát biztosíthassanak a gyerekeiknek. Azért, mert korlátoltak, és azt gondolták, hogy ez ugyanolyan, mintha két azonos nemű gyerek lakna egy szobában. A barátomnak én vagyok az első barátnője, egy évig szexuális gondjaink voltak, mert pszichológiai okokból merevedési zavarai voltak. Elment egy pszichológushoz, és feltárták, hogy az egész nagyrészt azért volt, mert egy szobában élt a húgával, és arra nevelték, hogy a szexualitás bűn, ha lehet ne is gondoljon rá, ha pajzán gondolata támadna, gyorsan felejtse el, nehogy még a tesója meglássa, hogy álmában feláll neki a paplan alatt vagy valami. Iszonyúan egészégtelen, ha különböző nemű gyerekek tinikorukra sem kapnak saját szobát vagy legalább zugot. Gondoljunk bele! A lány szégyelli a bátyja előtt, hogy összemenstruálta az ágyneműjét, az egész menstruációt, felnőtté válást, nemi érést katasztrófaként éli meg. A fiú szégyelli, hogy a húga előbb ébredt fel és látta, hogy álmában merevedése volt. Neadjisten a szülők még le is szidják emiatt, hogy ő tehet róla, ezt mégis hogy képzelte, hogy "mutogatja" az álló farkát a húgának stb. Nyilván megértem, hogy van, akinek nincs rá lehetősége, meg hogy azon is múlik, hoyg a szülők normálisak vagy elmebetegek, de ha ezt olvassa egy szülő, gondolkodjon el rajta!
2016. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!