Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök aki...

Van olyan ismerősötök aki nincs beszélő viszonyban a testvérével? Akár féltestvér, akár édestestvér.

Figyelt kérdés
2 féltestvérem van. Egy nővérem és egy bátyám. Nővéremmel jó a kapcsolatunk, bátyámmal évek óta nem beszélek. Illetve ő nem beszél velem. Az anyukája ellenünk hangolta, és a bátyám a mai napig úgy tudja, hogy anyukám miatt vált el az ő anyja és apu. (Ők 88ban váltak el, anyuék fél évvel később ismerkedtek csak meg, és 90bwn házasodtak össze). Néha hiányzik, hogy legyen egy bátyám, de én hiába is keresném a társaságát. Ha az utcán találkozunk, nem köszön. Ha ráköszönök akkor sem.
2009. aug. 15. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, nem is egy.

De most erre mit írjunk? Sajnos, nem sajnos, de nem a te hibádból van ez így, kár lenne erőlködni, ilyen bunkó báty nekem se kéne :)

2009. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg a miértjét, hogy más miért nincs jóba a testvérével :-)))
2009. aug. 15. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem van egy nővérem, még egy házban élünk, de sokat lakott barátjánál meg nyáron albérletben. de igazából volt egy fél év amikor "emberelemző fejlődésen" estem át, vagy nem tudom hogy mondjam, ez talán beképzelten hangozhat...na mindegy, és mikor szakított a barátjával többet volt itthon, megállapítottam, hogy dióhéjban ő egy tipikus plázap1csa... néha felveszi a jó nővér álarcot, meg másokkal szemben is a jó akármilyen álarcot, de belül egy alpári mocsok ribanc boszorka van... ez gondolom más lányoknál/fiúknál lehet így, de ezt onnan tudom hogy mellettem él(t). szokott hívni bulizni, de nem megyek el vele, örülök neki hogy ő ezen kiakad.
2009. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az édesapád-édesanyád "bűne" rád is kisugárzik nála.

nem hiszem, hogy ezen tudsz változtatni.

2009. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátom az édestestvérével, a húgával nincs jóban. Különösebben rosszban sem, de az ég világon semmi közös témájuk nincs, a csaj buta, tájékozatlan, semmi nem érdekli, és az anyja szoknyája alá van bújva. Otthon lakik, kb. soha nem is fog elköltözni, és nincs egy önálló gondolata sem, csak az anyja véleményét szajkózza. Nem beszélgetnek élőben sem, telefonon sem, de még fb-on sem.
2016. szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi sem beszelunk sajnos. Van egy pont, aminel mar el kell engedni a dolgot, barmilyen nehez is :(
2020. dec. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mi sem! És keptelen vagyok feldolgozni a szegyent. Bezzeg a gazdag unokatestvert meghivta a 3.hazassagaban épult 3.csaladihazba dicsekedni. Hisz én csori vagyok..nekem nem kell megfelelni.

De anyank is felejük húz, hisz velem csak gond van. Ezert el is huztam alberletbe. 10ezer marad megélni.

2020. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!