Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy házassági...

Mit szólnátok egy házassági ajánlathoz 21 évesen, egy majdnem dupla ennyi idős férfitől?

Figyelt kérdés

Alapvetően jól kijövünk, részemről alakul a szerelem, de eddig próbáltam egy kis távolságot tartani, mert nem hittem el, hogy ennyire komolyan gondolhatja egy ennyi idős lánnyal.

Viszont ma szerelmet vallott és elmondta, hogy 3 éven belül szeretne családot.

Még nincs gyereke, se volt felesége...

Én mindig úgy képzeltem el a jövőmet, hogy valakivel közös erőből felépítem az egzisztenciámat, viszont így nem lenne rá lehetőségem, mivel anyagilag minden adott lenne... Bennem van, hogy nem szeretnék senkitől függeni.

Ti mit tennétek, megijednétek egy ilyen esetben vagy elköteleződnétek?


2011. máj. 25. 23:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%

Szóval szerintem megfognád ezzel az isten lábát, ha igent mondanál!


Plusz gondolj bele, amíg a gyerek jönne az több mint 3 év sztem 4 ig is ki lehetne azt tolni és addig simán elvégezhetnél egy főiskolát az ő pénzén!!

(ha még nem lenne meg)

2011. máj. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%
Szóval ha be akarod biztosítani a jövődet, akkor mondj IGENT !!
2011. máj. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
43%

Te olyan vagy, mint egy nyilo virag, a ffi pedig a hervado virag!

Neked meg most kezdodik el az elet, es elvezni szeretned azt, a parod pedig mar a nyugalomra vagyik, a csendre!

Az erzelmeid nem arrol az erzesrol szol, ami egy boldog hazassaghoz kell, tehat ne alkuldozz, az erzelmeidre hallgass!

Nem szamit, hogy csalodtal ez igy termeszetes, hiszen egyik asszony sem az elso udvarlojahoz ment ferjhez, tehat csalodtak, de nem adtak fel, es turelmesek voltak es nyitottan eltek, nem keseredtek meg.

Egy 40 eves ffi mar nem tudja Neked megadni azt a testi szerelmet, amire egy fiatal nonek szuksege van.

Nagyon jol gondold meg, ne siessd el!

2011. máj. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
5%

Ne foglalkozz ezekkel az ócska közhelyes dumákkal amikkel itt egyesek jönnek!


Mondj igent!


Nem biztos, hogy az életben újra ilyen szerencséd lesz.


Különben is egy öregebb pasi is visszafiatalodik egy fiatal csaj mellett!!

2011. máj. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
6%

ma 23:39


Te ezt a baromságot mire alapozod?


Méghogy egy 40 éves ne tudná megadni azt a szerelmet...

Még többet is meg tud adni, mert ért a nőkhöz...

2011. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
90%
60%-os, miért erőlteted ennyire erőszakosan a dolgot? Elég egyszer elmondanod, hogy menjen hozzá a pénzéért.
2011. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
10%

ma 23:43


Mert hányok az ilyen képmutató gagyi szövegektől...


És akárhonnan is mész neki a dolognak, a puszta szerelemmel nem lehet jóllakni, sem melegedni mellette decemberben!

2011. máj. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
90%
Nem úgy tűnik a kérdező, mintha a pasi nélkül éhenhalna... Ha meg nem akar amúgysem függeni tőle, akkor marad az az opció, hogy boldog lesz vele, vagy sem.
2011. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Nemet mondanék, függetlenül a korától. Ha úgy tetted volna fel a kérdést, hogy a feje búbjától a lábujjáig szerelmes vagy belé, de nem sok-e ekkora korkülönbség, akkor nem lenne semmi gond. De nem vagy szerelmes. Ez a szerelem nem alakulgat részedről, hanem szoktatgatod magad a gondolathoz, hogy egy megbízható, idősebb, - reméled - hűséges pasihoz kösd az életedet, aki mellett már nem érhetnek a korábban átélt csalódások. Amiket valószínűleg azért éreztél nagy csalódásnak, mert szerelmes voltál.

Ha hozzámész, néhány éven belül az lesz a kérdésed; hogy szabadulj meg az öreg férjedtől, akihez azért mentél hozzá, mert azt hitted, hogy jól döntesz. Soha ne mondj igent olyan férfinak, akivel a lánykérés pillanatában -részedről - csak alakul a szerelem. Az vagy van, vagy nem lesz soha.

2011. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

ma 23:48



Szerinted ez a generáció, képes bármit is önerőből létrehozni ebben a világban, ha nem segítenek, vagy nem tudnak a szülők?


Nagyon ritka.

Még a tehetségesebbek is 10-15 évig nyögnek egy hitelt egy saját otthonra.

Mindezektől, és még sokminden mástóla kérdező egyszersmindenkorra megkímélhetné magát egy szimpla IGEN-nel.

Vagy majd ott lesz 30 évesen, és majd veri a fejét a falba, hogy elszalasztotta.

2011. máj. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!