Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy házassági...

Mit szólnátok egy házassági ajánlathoz 21 évesen, egy majdnem dupla ennyi idős férfitől?

Figyelt kérdés

Alapvetően jól kijövünk, részemről alakul a szerelem, de eddig próbáltam egy kis távolságot tartani, mert nem hittem el, hogy ennyire komolyan gondolhatja egy ennyi idős lánnyal.

Viszont ma szerelmet vallott és elmondta, hogy 3 éven belül szeretne családot.

Még nincs gyereke, se volt felesége...

Én mindig úgy képzeltem el a jövőmet, hogy valakivel közös erőből felépítem az egzisztenciámat, viszont így nem lenne rá lehetőségem, mivel anyagilag minden adott lenne... Bennem van, hogy nem szeretnék senkitől függeni.

Ti mit tennétek, megijednétek egy ilyen esetben vagy elköteleződnétek?


2011. máj. 25. 23:04
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a jó szexet tartjátok a legvalószínűbbnek, ezt nem akartam leírni, de pont ez az amivel én eddig nem voltam megelégedve eddig.
2011. máj. 26. 08:46
 32/34 anonim ***** válasza:

Ezt ugy érted hogy nem jo vele a szex? Nyugi,pár év mulva csak még rosszabb lesz.

Sok ilyen storyt olvastam,hallottam,az a tapasztalatom hogy 10 ből 9x nem jön össze. Sajnos ugy néz ki mi sem voltunk az az 1. Vagy lehet hogy még sokat kell csiszolódnom/nunk,nem tudom,de most nem vagyok tul boldog,köztünk 15 év van. Amit eleinte mondott mindenki a korkülönbségről,szexről,egyenjoguságról,közös célokról,arról h. nem fog komolyan venni,mind csak közhelynek tünt. De az idő igazolni látszik őket. ha össze is kötöd vele az életed,ismerd meg alaposan,és ne ugorj bele a gyerekvállalásba SEMMIKÉPP csak azért mert ő már gyereket szeretne a kora miatt.

2011. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
3:36-os vagyok, úgy látszok rosszul fogalmaztam, de irónikus hangnemben íródott a véleményem:) Szerintem sem feltétlen igazság, hogy egy idősebb pasi jobb az ágyban, sőt..
2011. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

8:46

Ezert gondolkozz, mivel a szex hozzatartozik az elethez, tehat hiaba az anyagi biztonsag, a kulso ragyogas, ha az nem mukodo kepes, nem lesz boldogsag sem!

En tapasztalatbol beszelek, mivel mar nem vagyok ffiatal, tehat tudom azt, hogy a parod koraban egy ffi mar nem olyan, mint 20 eves koraban!

2011. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!