Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy házassági...

Mit szólnátok egy házassági ajánlathoz 21 évesen, egy majdnem dupla ennyi idős férfitől?

Figyelt kérdés

Alapvetően jól kijövünk, részemről alakul a szerelem, de eddig próbáltam egy kis távolságot tartani, mert nem hittem el, hogy ennyire komolyan gondolhatja egy ennyi idős lánnyal.

Viszont ma szerelmet vallott és elmondta, hogy 3 éven belül szeretne családot.

Még nincs gyereke, se volt felesége...

Én mindig úgy képzeltem el a jövőmet, hogy valakivel közös erőből felépítem az egzisztenciámat, viszont így nem lenne rá lehetőségem, mivel anyagilag minden adott lenne... Bennem van, hogy nem szeretnék senkitől függeni.

Ti mit tennétek, megijednétek egy ilyen esetben vagy elköteleződnétek?


2011. máj. 25. 23:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan arról megy a vita, érdemes-e szerelem nélkül idősebb, pénzes pasihoz hozzámenni?! Van, akinek megéri feláldozni a szerelmet, van akinek eszében sincs bármiről lemondani, a férje háta mögött éli tovább fiatal éveit, ezt eddig is tudtuk. De ettől még nem követendő példa..

Ráadásul ilyen tanácsokat adni, hogy végezz egyetemet az ő pénzén, aztán majd utána meglátod, vele akarsz-e maradni..

Kiráz a hideg. Én nem tanácsolnám senkinek, hogy legyen fizetett r*banc, aki csak anyagi érdekből van a férfi mellett.. De nyilván mindenkinek más kell a boldogsághoz.

2011. máj. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen mindegy, hoyg szerelmes e vagy sem, a szerelem 3-4 éven belül elmúlik mindenkinél, ez bizonyított tény!


Mégis emberek milliói élik le egymás mellett az életüket.

2011. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg kérdező, 21 éves vagy! Ne mondj le a szerelemről! Mindenki csalódik néhányszor, talán még áll is előtted 1-2 sikertelen kapcsolat, de ezek mind egy célt szolgálnak: hogy a következő férfit körültekintőbben válaszd ki! Tanulj a hibáidból, és ne kezdj olyannak, akiben már az elején felismered a gyanúra okot adó vonásokat! Életed legszebb és legizgalmasabb része áll előtted, amit végig kell élned, hogy valóban megtaláld a saját utadat! És ne hidd el, hogy majd vered a fejed a falba, amiért nem ragadtad meg az ingyen pénzt: sosem lennél boldog egy olyan helyzetben, amilyenben soha nem akartál élni! Ha nehéz is lesz önálló egzisztenciát építeni, attól még mindig benned lenne a kérdés - ha elfogadod az ajánlatot - hogy vajon biztos, hogy nem lett volna jobb úgy, ahogyan igazából vágytál rá?
2011. máj. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

ma 23:58


Te hány éves vagy?

2011. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem elmúlik, utána már csak a személyiség dominál: kiéleződnek az ellentétek, hiszen már nem tompítja őket a rózsaszín köd. Lesz tehát egy tapasztalt, irányításhoz szokott férfi, és egy egyenrangúságra, elismerésre vágyó nő, otthon kicsi gyerekekkel, a férjétől függve. Én nem látom úgy a kérdezőn, hogy élvezné majd ezt a helyzetet..
2011. máj. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
26 vagyok, miért?
2011. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Mit károgtok előre?


Nem is ismeritek a férfit!


Ez sztereotípia!!!


Fogadok, hogy az eddig válaszolók szinte egyike sem idősebb 25 évnél kivéve engem.

2011. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Én + 30 és 19 évesen ismertem meg a nőt akivel azóta is együtt vagyok!
2011. máj. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Hát igen!

De nézzük, egy másik szemüvegen át a világot.


Ha a korkülönbséget nézzük, akkor teljesen igaza van a hozzászólóknak??!

Hiszen amikor ő pl 90 éves lesz,

akkor te még csak 70 éves "bakfis" leszel, egy vadi új járókerettel...


"Elpazarolni" a fiatalságodat, kizárólag egy fiatallal tudod, hiszen ki kell böjtölnöd, hogy lesz-e valaki belőle 20 év múlva?!


Egy negyvenes pasi, meg készen van.

Pontosan látható, hogy mire számíthatsz nála.


Maradt még a szex téma.

Egy negyvenes pasinak a kisujjában van, hogy úgy tud hozzád érni, hogy minden orgazmusod után egy hétig remegsz majd a gyönyörűségtől.

Míg egy húszéves gyorstüzelő, a korai magömlése miatt, mire előveszi a szerszámát, már túl is van rajta...


De te döntesz...

2011. máj. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
90%

Utolsóhoz annyit fűznék hozzá:


"Ha a korkülönbséget nézzük, akkor teljesen igaza van a hozzászólóknak??!

Hiszen amikor ő pl 90 éves lesz,

akkor te még csak 70 éves "bakfis" leszel, egy vadi új járókerettel... "

Nem mindegy, hogy az ember 40 évesen özvegyül meg, vagy 60-70. A negyvenes éveiben egy nő már nem olyan könnyen talál társat, egyedül megöregedni meg nem jó. Nem mindegy, hogy egy gyerek mikor veszíti el az apját, 15 évesen, vagy 30 évesen..


"Elpazarolni" a fiatalságodat, kizárólag egy fiatallal tudod, hiszen ki kell böjtölnöd, hogy lesz-e valaki belőle 20 év múlva?!

Egy negyvenes pasi, meg készen van.

Pontosan látható, hogy mire számíthatsz nála."

Mennyivel jobb, ha a csúcson ismeri meg a pasit, ahonnan már csak lefelé fog épülni.. És ráadásul neki semmi része nincs az elért sikerekben, mindig csak függ a másiktól, alárendelt szerepben van. Milyen jól hangzik.. Milyen szörnyű lehet valakivel együtt felépíteni a közös életet, amire esetleg még befolyással is lehet a nő, és amire később büszke lehet!


"Maradt még a szex téma.

Egy negyvenes pasinak a kisujjában van, hogy úgy tud hozzád érni, hogy minden orgazmusod után egy hétig remegsz majd a gyönyörűségtől.

Míg egy húszéves gyorstüzelő, a korai magömlése miatt, mire előveszi a szerszámát, már túl is van rajta... "

No ez a legvalószínűbb az összes felvetés közül:) Azért ajánl az első 21 éves leányzónak házasságot mihamarabbi családalapítással, mert eddig dúskált a partnerekben.. A legjobb esetben is azért nem nőzött, mert az egzisztenciája felépítésén fáradozott, nyilván ezért nem volt ideje megállapodni sem. Ha valóban olyan átlagon felüli lenne a pasi, akkor a számtalan(?) barátnője közül az egyik már rég a felesége lenne.. azért a nők is tudják, kit érdemes rábírni a házasságra!


A mérleg még mindig a kisebb korkülönbség felé hajlik.. A facér 40-es férfiak sem félistenek, csak ilyen-olyan okok miatt pártában maradt agglegények, sok esetben sokkal több rigolyával, mint egy alkalmazkodni képes fiatalabb férfi. Ha valaki közülük választ társat, az előnyök mellett számtalan plusz problémát is választ magának, amin csak úgy lehet túllépni, ha tényleg megkérdőjelezhetetlen és maximális a szerelem..

2011. máj. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!