Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van arra valami szabály,...

Van arra valami szabály, (írott, iratlan) hogy elvált szülőknél a gyerekes hétvégeken mennyit legyen apukánál a gyerek? Vagy ez megegyezés kérdése?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha normálisak a szülők,akkor a gyerek akkor találkozik az apjával,amikor akarják. Csak így alakulhat ki közöttük jó kapcsolat.

Ha a szülők nem tudnak megegyezni, a Bíróság határozza meg,hogy mikor-meddig láthatja az apa a gyerekét.

2011. máj. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális esetben megegyezés kérdése. Minden második hétvége teljesen sztem alap.
2011. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én és a húgom teljesen összevissza voltunk apánknál. Szóval nem volt olyan hogy pl csak kéthetente mentünk péntek délutántól vasárnap délutánig. Akkor mentünk amikor akartunk (vagy mikor kisebbek voltunk amikor épp úgy volt kedve hogy akkor most menjünk.) Szóval volt hogy mentünk minden hétvégén, vagy hétköznap, vagy egy hónapig nem... Mondjuk apámnak soha nem is volt rendszeres munkaideje, amihez igazítani lehetett volna a dolgot, mert van hogy hétvégén dolgozik, vagy hogy hétköznap, vagy ünnepnapokon... Na mindegy, szerintem megegyezéstől függ a dolog.
2011. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha más nem, akkor szombat 8-tól vasárnap 18 óráig.

A bíróság le szokta írni órára, még ha abban maradnak is hoyg alkalmanként meg fogják beszélni. Leírják órára, hogy ha nem születne megegyezés akkor ez.

2011. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!