Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nincs arra vmi szabály, hogy...

Nincs arra vmi szabály, hogy egy gyerek meddig lehet bent tartani az iskolába?

Figyelt kérdés
Úgy értem... 6 óráig suliba vagyok, és nincs még lyukas órám se, hogy kimenjek kajálni, vagy kaját venni. A büfé 2kor bezár... jogos az, hogy 9.be 11 órám van és nicns lyukas? :S
2009. szept. 9. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
nalunk is volt igy...reggel 7 tol...nemtudom mennyire jogos...
2009. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miféle iskolába jársz te? 11 órád nem lehet! A heti óraszám limitálva van úgy 32 környékén. Egyébként kaját azért vihetnél magaddal otthonról vagy a büfében vásároltat eltehetnéd délutánra.
2009. szept. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
ilyen sulit még én sem láttam, nem is létezik!
2009. szept. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
11? 9.-be? Ez valami katonaképző? Nekem csak harmadikban volt egy héten egy nap nyolc órám az is a fakt miatt
2009. szept. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Művészeti gimibe járok, a műhelyórák vannak a 8.9.10.11. órába. Tavaly, 8.ba is volt olyan, hogy 10 órám volt, akkor is műhely miatt.
2009. szept. 9. 23:14
 6/14 A kérdező kommentje:
40 órám van egy héten
2009. szept. 9. 23:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

az a durva, hogy nálunk járnak a legtöbb ideig (x évek) a kölykök suliba, aztán ahogy írod, nálunk a leghosszabbak a napok (x óra), mégis pocsékul teljesítünk az összes nemzetközi felmérésen. nehogy jobbak lennénk, rosszabbak vagyunk, több befektetett munkával. :)

a magyar oktatási rendszer egy hordó f*s, úgy ahogy van.

2009. szept. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj csak!

Minden iskolában van menza (ebéd), befizethetnél és ahogy a többiek, ott ebédelhetnél...


Jó, OK, lehet, hogy a menza ehetetlen (a gyerekeim sem ették meg), akkor meg vegyél valamit a büfében 2 óra előtt és csomagoltasd be, délután meg szépen megeszed, mikor megéhezel! :D


Otthonról is lehetne vinni pl. rántotthúsos zsömléket, ez még olcsóbb is lenne, mint az iskolai büfé...


Ha mondjuk naponta van 6 órád = (5nap x 6óra) = 30 óra

Szóval, nekem úgy tűnik, hogy nem minden nap van 11 órád, hanem hetente 2x van olyan napod, amikor 11 órád van, 3x van olyan napod, amikor 6 órád van...


Ezt a heti 2 napot azért ki lehetne valahogy bírni bevitt szendvicsekkel vagy előre megvett kajákkal, vagy befizetett ebéddel.

2009. szept. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg limitálva van a heti óraszám, de tudtommal még a napi is, 8 óránál több nem lehet. Ha heti 40 órád van, akkor hétfőtől-péntekig az kereken mindennap 8 óra. Szóval nem értem, hogy van neked heti 40 órád ha 11 órákra jársz be.
2009. szept. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Művészeti gimibe járok, a műhelyórák vannak a 8.9.10.11. órába."

És az első órával is kezdesz? Mert nem ugyanaz, ha csak a 4. órára kell bemenned, és tart 11.-ig vagy pedig az elsőtől.

2009. szept. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!