Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a tapasztalatok szünet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok szünet tartással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
van akinél működött?
2011. márc. 28. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szünet tartás: szakítani akarok, csak balf*sz vagyok, hogy elmondjam ezért még húzom az időt, és hagyom hogy te tévhitekben élj.
2011. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami egyszer nem működött, másodszorra sem fog.
2011. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szóval a szünet mindenképpen a kapcsolat végét is jelenti egyben?
2011. márc. 28. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában!
2011. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 5 éves kapcsolatot zártam le nemrég. A vége felé volt már szünet, azért, hogy kicsit a másik nélkül lehessek, és átgondoljam mit érzek, ha nincs velem. Tudod, sokan akkor tudják meg az értékét valaminek, ha már nincsen. Egy idő után érdekes játékot kezdtünk játszani. Eljátszottuk, milyen, ha újra meghódít. Nem beszéltünk napi szinten persze. Hagyott egy üzenetet a hét elején, hogy: szombaton itt meg ott, utána nem is keresett. Én elmentem, és ott várt virággal, aztán elvitt moziba. Sokkal izgalmasabb volt így, mint egymás nyakán azon siránkozni, hogy akkor most szeretsz-e? Mindegyikünk próbálta a másikat visszaszerezni. Persze ez két emberen múlik. Akkor ideig-óráig ez működött is, fél évvel rá következett egy másik szünet, amiből aztán szakítás lett. De ezt a módszert kipróbálhatod, ha még szeretnél harcolni, hátha sikerül.
2011. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a szünet a legnagyobb böszmeség amit élő ember elkövethet,ha nem biztos érzelmeibe az már rég rossz..

Amugy is a szünet az emberek 90%nál mással szexelést jelent.AZ meg nem munka ennyi

2011. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!