Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az a férfi, amelyik...

Milyen az a férfi, amelyik nemtudja kimutatni az érzelmeit?

Figyelt kérdés
Mit jelentsen ez és egyántalán honnan tudja a nő,hogy nem e erre fogja az érdektelenségét.Az ilyen férfiakat hogyan kell kezelni,és egyántalán el lehet e hinni ezt az egészet.Mert nagyon megtévesztő és az ember azt se tudja már,hogy mit gondoljon.Pl. Nem az a csókolózós fajta,nem az az ölelkezős,nyilvánosan nem simítana meg stb...Mi rejtőzik legbelül?
2011. máj. 26. 13:35
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Szégyelli a barátnőjét?
2011. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
47%

"Milyen az a férfi, amelyik nemtudja kimutatni az érzelmeit?"

Tipikus férfi.

2011. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
:D miért akarod hogy nyilvánosan simogasson?
2011. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Ha ketten vagytok akkor sem mutatja ki?

(az en parom egyszer csokolt meg a nyilt utcan,meg egyszer sok ember elott,az eskuvonkon)

Megfogja a kezed ha setaltok?Mondja hogy szeret de nem mutatja ki?

2011. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez nemcsak a férfiakra jellemző. Ha a tettei azt mutatják, hogy szeret, pl. kérésre vagy kérés nélkül tesz meg érted dolgokat, akkor nem érdektelen. Ha pl. kap egy pulcsit, de nem látod rajta, hogy örül, csak fapofával megköszöni, de minden másnap rajta van, akkor tetszik neki. Valószínű nem szereti, ha látják rajta, hogyan érez, mert akkor sebezhetőnek érzi magát. Próbáld megkérni erre-arra, hagyd, hogy segítsen, akkor kiderül, mi mozgatja.
2011. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
hogy milyen? gyakori
2011. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Nem bízik benned. Én is ilyen vagyok. Eddig egyetlen barátnőm sem bírta elnyerni a bizalmamat. Nem tudom, hogy miért, sosem adtak rá okot, de mégis így alakult ki... Vagyis én tudom, hogy anya miatt, még a gyermekkoromban, de ehhez nekik semmi közük, de mégis így csapódott le a dolog nálam is.

Több hetet kell várni az első csókomig, sőt az első kézen fogásra is várnia kell szegénykéimnek...

2011. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a kisgyermekkorából fakad,otthon sem volt divat a simizés,tördős,hogy egymásnak azt mondják szertlek.Ebből nem igen lehet kigyógyitani.

Van a az a tipus,aki védekezésnek használja érzelmei nem kimutatását,mert egyszer valaki/valakik nagyon megbántották,és nem akar sérülni,ugy gondolja hogy az érzelmei nem kimutatásávaél kevesebb támadási-sérülési felületet tár fel magán. Ebből kigyógyitható,de vigyázat,átfordulhat támadóba is,megelőzés képp hajalmos megcsalásra is.

Aztán van az aki irántad nagyon kimutatatta eleinte az érzelmeit,aztán a nviták során ezek az érzelem kimutatások elkoptak. Azt mondod hogy nem érzed hogy ő szeret,erre ő azt mondja hogy de igenis szeret,de ugyanugy nem tesz a szerelmetekért semmit-na ez a tipus az én férjem,nem tudok vele mit kezdeni,nem tudom hova tenni,nem tudom miért van ez igy és főleg ne,m tudok hogy javitani rajta.Passz.

Az érzelem nemkimutatóknak 2 fajtájuk van,az egyik akinek nincsenek is igazi érzelmei,ez olyan mint a méhecske,virágról virágra száll,de soha sehol nem igazán boldog. Aztán van az akit amikor otthagysz mert eleged lett a szájtépésből és a társas magányból,akkor szarrá sirja otthon a párnáját.

2011. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Hát itthon azért szokott kedves lenni,meg főzőcskézik nekem,ha baj ér ő az aki segít,de a szexben is gátlásos és elvárná,hogy mindig én kezdeményezzek.Már elég ritkán vagyunk együtt,szóval nemtudom...
2011. máj. 26. 14:02
 10/40 anonim ***** válasza:
43%
Érzelmileg fogyatékos.
2011. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!