Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt a rokona, és?

Meghalt a rokona, és?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmnek meghalt az egyik rokona, és nagyon szomorú volt ma. Próbáltuk suliba vigasztalni, de hát... :S

Szeretnék neki egy zeneszámot küldeni, mit küldhetnék? :S


2011. máj. 26. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, de szerintem ez nem igazán jó ötlet. A zene a vígság, a mulatozás, stb. jelképe, a lélek boldog állapotából jön. Amennyiben viszont valami szomorú, stb. dalra gondoltál, hát éppen eléggé szomorú most az ő lelke, minek még egy ilyennel is "rápakolni".

Hagyni kell pár napot, míg egy kicsit sikerül feldolgoznia a veszteséget. Majd ha legközelebb találkoztok, elég, ha szó nélkül átöleled, érezze, hogy vele vagy és megérted a bánatát.

2011. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem hagyd őt most békén..Én egyáltalán nem örülnék ebben a helyzetben a "vígasztalásnak".Te nem tudhatod hogy mot mit érez,hagyd békén,nincs szükség semmiféle zeneszámra most.
2011. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudasd vele, hogy ha szukseged van rad, itt vagy neki. Amugy hagyjad, hadd gyaszoljon, dolgozza fel a veszteseget.
2011. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval. Én sem bírnám a vigasztalást ilyenkor,akármilyen jószándékú a barátnőm vagy ismerősöm.
2011. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mármitn a 15:13-sal
2011. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
csak szimplán hagyjátok békén, majd jobban lesz - én gyűlölöm, mikor folyton piszkálnak, próbálnak vigasztalni - mert akkor még többet eszembe jut a rossz - ha békén hagynak és normálisan viselkednek, hamarabb "elfelejtem" a rosszat
2011. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Viselkedj vele természetesen. Nem kell semmi extra búfelejtő zeneszám vagy buli.. Te valószínűleg nem tudod, mit érez. Csak annyi tehetsz, hogy ott vagy, ha beszélni akar a fájdalmáról, de közben segítesz neki visszarázódni a mindennapokba azzal, hogy mindegy úgy megy közöttetek, mint az eset előtt.
2011. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
De rendes vagy "meghalt a rokona és" mi az hogy és???Téged lehet senki sem fog elsiratni.Nagyon komolytalan vagy.
2011. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!