Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házaspárok/élettársak, akik...

Házaspárok/élettársak, akik együtt élnek a szülökkel! A szobátok ajtaja éjjel-nappal csukva van?

Figyelt kérdés

Nagyon kiakadtam tegnap! Anyám utasította húgomat, hogy csukja ránk az ajtót, mert nem akarja, hogy mi rálássunk a nappalira, mert mindent látunk és hallunk. Tisztára olyan, mint egy kémszoba. KÉMSZOBA!!! Mintha nekünk más dolgunk sem lenne, minthogy utánuk vagy bárki után kémkedjünk! Röhejes.... Viszont én nem szeretem ha be van csukva, mert bezártságérzetem van, és rosszul leszek. Természetesen ha magán jellegü dolgot csinálunk, becsukom. De tv nézéshez meg beszélgetéshez is?

És mondta még, hogy addig nem megy sem fürdeni, sem hajat mosni amíg mi itthon vagyunk.

Normális dolog ez? Nálatok is csukva van az ajtó éjjel-nappal?


2011. máj. 26. 16:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ajtó azért van, hogy csukva legyen szerintem. Bár ez az én véleményem. Mi is anyósáknál lakunk és engem viszont az zavar ha nyitva van.
2011. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, annyit tennk még hozzá, hogy akik nem tetszésüket fejezik ki és hangoztatják hogy gyüjteni kell meg elköltözni, mondanám hogy az nem olyan könnyü...

Ha tudnánk rendesen gyüjtögetni és az állam is segítené a fiatalokat, nem ellehetetlenítenék a helyzetet, már rég költöztünk volna.

Az albérlet mellett érvelőkkel se vagyok előrébb mert pesten majdhogynem drágább az albérlet mintha a saját lakásomat törleszteném, nemmellesleg még annyit se tudnánk félretenni mint most.

2011. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!