Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt élő párok, házaspárok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élő párok, házaspárok. Mennyit foglalkoztok egymással a szürke hétköznapokon, hogyan érezteti veletek a párotok, hogy fontosak vagytok neki, illetve fiúk, hogyan éreztetitek a párotokkal/feleségetekkel?

Figyelt kérdés

A párommal 3 és fél éve vagyunk együtt, én 20/L vagyok, ő 21/F. Most vagyok elsős fősulin, így hozzájuk költöztem, mert ők itt laknak közel a sulihoz, ő a szüleivel él. Együtt megyünk suliba, szünetekben együtt vagyunk, csak ugye társasággal, haza szintén együtt jövünk. Amikor hazaérünk ő leül a gép elé, fórumot olvas, híreket játékokról, olykor játszik. Csókot elég ritkán ad, általában csak szeretkezés előtt, ami minimum kétnaponta van, hol ő, hol én kezdeményezek. Puszit reggel ad, este, meg óra előtt, amikor mindketten megyünk a saját óráinkra.

Filmet általában egy héten egyszer nézünk, hétvégére pedig hazamegyek anyumhoz, és vasárnap jövök vissza. De ezen kívül semmi testi kapcsolatot nem kezdeményez felém. Se csók, se puszi, se ölelés, semmi. Ez nagyon rosszul esik, én igyekszem tűrni, de egyre jobban úrrá lesz rajtam a féltékenység, pedig sejtem, hogy nem csal meg, de akkor miért ilyen, ha állítólag szeret?


Mindenki párja ilyen a szürke hétköznapokon, vagy csak velünk van gond?

Segítsetek, már nem tudom mit tegyek:(


2009. szept. 23. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak akik nem képesek kimutatni az érzelmeit. Nem mindegyik bújós. Próbálj vele erről beszélni.
2009. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szrintem fontos,hogy a hétköznapok ne laposodjanak el.Én szeretem mikor a férjem esténként odabujik,vagy csak szimplán odalép és megölel.Szeretem,hogy nem csak alkalmakkor kapot virágot,vagy csak egy csokit ami tényleg nem drága.Sokszor csak egy mosoly is elég,hogy érezzem szeret,és fontos vagyok neki.Persze ez viszont is igaz.Van két babánk de még mindig figyelünk arra.hogy legyen időnk egymásra.Szoval igen is fontos,hogy törödjünk a másikkal mert annélkül a szerelem ellaposodik.
2009. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem is szexeltek?
2009. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy minimum kétnaponta, de van, hogy naponta együtt vagyunk.
2009. szept. 23. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogos az igényed!

Egyszer, amikor te megsimogatod kérdezd meg: "Jólesett?", majd mondd "Nekem is jól esne!"

Sajnos nálunk is vannak napok, amikor semmi kontaktus, egyikünk tv-t néz, a másik a gép előtt ül, aztán cserélünk, néha odamegyek hozzá és az ölébe ülök, akkor elkezd szenvedni, hogy kényelmetlen, cikis...stb..eszébe sem jut, hogy csak szerettem volna a közelében lenni..nem lehet érteni őket

2009. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én férjem is fórumozik, játszik. De este mindig együtt vonulunk be a hálóba (na jó, 2-3 hetente 1 este nem). Olyankor közös tv, vagy beszélgetés, bújás van. Minden nap érzetetjük egymással hogy szeretjük a másikat. Van puszi, összebújva alszunk el.

Szerintem beszéld meg vele a problémád, együtt biztos tudtok változtatni rajta.

2009. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen,nem lehet rajta kiigazodni.Én már beszéltem erről vele,és azt felelte,hogy ő nem az a bújós fajta,meg hogy nem szereti kimutatni az érzéseit,de így is szeret.Lassan kezdek belenyugodni,megszokni nem hiszem,hogy lehet.
2009. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!