Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak,...

Szerintetek mit csináljak, hogy ha a párom gyerekei valamilyen okból lejáratnak minden fele?

Figyelt kérdés
Különféle hazugságokat kitalálnak amik nagyon gonoszak és számítóak, ha pedig véletlenül veszi az ember a bátorságot hozzá, hogy rákérdezzen(teljesen kulturáltan), akkor még neki áll feljebb, hogy ő mint szent ártatlanság meg lett gyanúsítva, így rohangál mindenkihez és mindenhová. Hihetetlenül aljasak és gonoszak. Annyira sajnáltatják magukat mindenkivel és mindenhol, hogy az emberek még el is hiszik és nem is akár mennyire.(Mert be vallom, hogy még én is el hinném annyira ártatlanul és elesetten tudják előadni magukat, hogy ha teszem azt nekem panaszkodnának.)
2011. máj. 26. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem együtt akarják látni a szüleiket, ezért próbálják kimutatni neked, hogy utálnak, útban vagy. Megérted, ugye..?
2011. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, azért ez egyátalán nem szép tőlük, de te próbálsz velük kedves lenni?
2011. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A baj ott kezdődik, hogy hiába kedves velük az ember. Valahogy ilyennek születtek, de kifele azt mutatják, hogy ők milyen aranyosak és fantasztikus gyerekek. Azon felül minden sikertelenségüket azonnal az anyjukra, vagy arra akire a legkönnyebben elhiszik az emberek, hogy igen is Ő az oka a gyermekek bárminemű kis sikeretlenségéért is.
2011. jún. 3. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!