Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szereti apukám, ha...

Miért nem szereti apukám, ha átölelem?

Figyelt kérdés

Én 15 éves lány vagyok, Ő 40 éves.

Sokszor van, hogy megölelem, de úgy látom rajta, hogy nem szívesen ölel meg. Nyilván megteszi, mert mégiscsak a lánya vagyok, de nem szívből teszi, nem látom, és nem is érzem, hogy örül ennek a fajta szeretet-kinyilvánításomnak.

Elég jó vele a kapcsolatom, jobb, mint anyuval, de ez egy kicsit rosszul esik.

Arról nincs szó, hogy esetleg rá lennék akaszkodva, mert nem viszem túlzásba, csak naponta mondjuk egyszer odamegyek hozzá, és átölelem.

Miért nem szereti ha megölelem?

15/L


2011. máj. 27. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
lehet hogy ő nem ilyen érzelgős típus. de ha egy alkalommal megöleled és látod rajta hogy nem tetszik neki mondd nyugodtan azt, hogy na jó apa megyek, látom nem szereted ha ölelgetlek. és akkor biztos mondani fog valamit!
2011. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kiskorában őt sem szeretgették, nem ölelgették.
2011. máj. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 napietus ***** válasza:

van, aki ilyen típus. nálunk sem szokás ölelgetni egymást, apukád is ilyen lehet. ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, egyszerűen furcsa ez neki. nekem is fura lenne, ha apu csak úgy minden különösebb ok nélkül megölelne, pedig tudom, hogy szeret és én is őt :) így kell elfogadni, nem valószínű, hogy most, 40 éves korában megváltozna...


29/N

2011. máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

engem sem ölelgettek kiskoromban, ezért ha manapság megölelnek azt furcsának sőt zavarónak találom.

ha látod rajta hogy őt is zavarja akkor miért ölelgeted tovább???

2011. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont fordítva van, apukám ölelget állandóan minket, és én nem bírom...

Pedig gyerekkoromban is sokat szeretgettek, de valamiért mégsem szeretem, nekem tér kell.

Ettől függetlenül persze nagyon szeretem apukámat.

Próbáld másképpen kinyilvánítani a szereteted, hátha azt jobban fogadja :)

23L

2011. máj. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ez hülyén fog hangzani, de nekem rögtön az jutott eszembe, hogy lehet, hogy zavarja, ha mondjuk hozzáér közben a melled, mert ő a kislányát akarja benned látni, nem a nőt.
2011. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hangzik hülyén kedves utolsó, ugyanis erre én is gondoltam.
2011. máj. 27. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!