Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek a párja külföldön...

Akiknek a párja külföldön dolgozik, hogy viselték el a távolságot? És a hirtelen magányt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 08:49
 1/10 napietus ***** válasza:
75%

már itthon van a férjem, de kétszer is dolgozott hosszabb ideig külföldön. ki lehet bírni. minden nap beszéltünk, ha tudtunk, főleg mikor a Közel-Keleten volt, mert akkor aggódtam is érte.


magányos nem voltam. itt a családom, a barátaim, dolgoztam és elfoglaltam magam. többek között ezért mondom mindig az embereknek, hogy legyen életük a párjuktól függetlenül is, mert akik minden percüket egymással töltik, annak egy ilyen helyzet nagyon nehéz.


29/N

2011. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én férjem hosszú évek óta külföldön dolgozik, de gyakran hazajár. Minden nap beszélünk telefonon, de ez nem elég egy házasságban. Sajnos, elég sok konfliktus adódott abból, hogy sosem volt itthon, amikor szükség lett volna rá.

Ezért azt javaslom, ha a házaspár másik tagja is tartson a férjével, ha teheti, mert rámehet a kapcsolat.

2011. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom nem külföldön dolgozott, csak az ország másik végében, s sajnos csak hétvégére jöhetett haza. Szombaton is dolgoztak, úgyhogy csak délután ért haza, vasárnap ebéd után pedig már indulnia kellett vissza. Őszintén? Kib*szott nehéz volt. Rossz volt, hogy nem oszthatjuk meg egymással a hétköznapi kis örömöket, számolgatni a napokat. Nagyon lassan telt el az az egy év. Mi is mindennap beszéltünk telefonon, meg skyp-on, de az nem olyan. Hihetetlen nagy bizalom kellett ahhoz, hogy ezt túl éljük. De megcsináltuk! :) Most már együtt élünk, saját lakásban,úgyhogy megérte kiböjtölni ezt az egy évet! :)

Neked is sok kitartást!

N/21

2011. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó a sok pénz, de megöli a szerelmet! Mi is így kezdtük, mára már külön- külön, ha még egyszer tehetném nem hagynám el az asszonyt a pénz sajnos nem tett boldoggá! Bár maradtam volna mindig vele, ma is hiányzik, hiába a sok nő, ha egy sem az igazi!
2011. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 09:43

Hm...:((

Bárcsak a férjem is így gondolkodna...

2011. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Mi nem bírtuk ki. Fél évre indult, másfél hónap után hazajött. Rájött, hogy nincs az a pénz, ami pótolná a szerelmet. De az a 6 hét iszonyat volt, pedig minden nap beszéltünk. Meg msn, meg SMS, meg minden módon. De az nem olyan. Így aztán összepakolt, és hazajött. Az előző kapcsolatában 2-szer is volt külföldön dolgozni, az a kapcsolat kibírta. De akkor már nem volt akkora nagy a szerelem köztük (sok éves kapcsolat), így nem véletlenül végződött szakítással. A külföldi melók is csak tágították a köztük lévő szakadékot.
2011. máj. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
az én párom egy hónapja ment ki külföldre, és hát nagyon nehéz. Főleg,hogy nem volt internetje sem, így nagyon sokat beszélni sem tudtunk, csak 1-2 percet telefonon. Most kb. 1hete van netje,így minden nap beszélünk skypon,kicsit könnyebb. Nekem még annyiból nehéz,hogy nincs munkám,ami lekötne egy kicsit. Éppen azon dolgozom,hogy kijussak utána. Egyébként nekünk ez is volt a terv az elejétől,hogy én is kimegyek, egyébként ő sem ment volna. Eddig együtt éltünk,tehát megszoktuk,hogy minden nap együtt vagyunk, úgyhogy ez nagy változás, rettenetesen hiányzik és már nagyon várom,hogy vele legyek. Mivel 1300km-re van, nem ugorhat haza hétvégére sem, szóval nehéz, de tudjuk,hogy a közös jövőnk érdekében ki kell bírnunk (itthon sajnos én nem találok melót,neki volt,de keveset keresett, a bank meg a nyakunkon,tehát muszáj volt ezt meglépnünk).
2011. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen sok pár kényszerül külön életre a magyar helyzet miatt!!

Szomorú...

Én is külön élek a férjemtől sajnos, otthon nem találtam munkát, gyermeket szeretnénk, de egyenlőre még albérletre is alig futotta, így muszáj volt.

2011. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na most én is ebbe a helyzetbe kerültem.....Mi albérletben élünk bp-en + van egy gyermekünk,aki szeptemberben kezdi az általánost.A páromnak adódott németországi munka,amire rábólintottam,mert csak igy van esélyünk,hogy saját lakásra gyüjtsünk. Vasárnap indulnak,ő 3 hetente fog hazajárni egy hétre.De már most hiányzik :((.....!!!teljesen kész vagyok,rég sirtam ennyit,mint az utóbbi napokban.Nem attól félek,hogy elveszitem,mert a bizalom megvan.....de hogy nem látom minden nap,nem ölelhetem át...attól kész vagyok!!! a nap biztos eltelik majd valahogy (szerencsére én is dolgozom)...de az esték,hétvégék.....:´(
2011. aug. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nektek kérdező,hogy alakult a helyzet?Még most is kint van a párod?Hogy birjátok?
2011. aug. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!