Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit szólnátok, ha...

Szülők! Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy 16 éves lányotok lassan egy éve ellop egy-egy szál cigit a Ti cigitekből, és kb.1-2 havonta elszív egyet egyedül?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 17:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
semmit .. mondanám ettől nem leszel jobb ember kislányom-- te tudod..
2011. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%
Az nem valószínű hogy csak 1-2 havonta egy szálat. Aki cigit lop, az vesz is magának, vagy kér. És nem csak kéthavonta gyújt rá. Sztem. Én is fiatal vok és tudom h megy ez (21L) Persze ezzel nem elkeseríteni akarlak. Remélem nincs igazam...
2011. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
61%
16 évesen havi 1-2 szál? Na ne viccelj! Ha napi szzinten menne...Akkor sem. Ő dolga, ennyi idősen ezt már csak el tudja dönteni, kell-e neki ez.
2011. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
45%
Ugy ez csak egy vicc?Semmit nem tennék.
2011. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
59%
Semmit. Szinte minden tini átesik a cigizésen egyszer, legalább kipróbálás szinten. Ha meg ti magatok is cigiztek, akkor nagyobb az esélye, hisz ez az elöljáró példa.
2011. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
63%
hát én szépen elbeszélgetnék vele mi ez az egész, minek neki a cigi, h tönkre ba**a az életét, és még több pénzt kelljen ilyen sz*rra fizetnie?....ráadásul még ha lopkod is... tuti többet is elszív másoktól kapottat.
2011. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
ebben az esetben én vagyok a 16 éves lány. Még nem derült ki, de valamelyik nap találkoztam apuval (nem élünk együtt), és viccből megkérdezte, hogy "cigizel? Iszol?" És elgondolkodtam, hogy mi lenne, ha tudnák... Tényleg csak havonta szívok max. néha így eszembe jut :)
2011. márc. 2. 17:36
 8/30 A kérdező kommentje:
már próbáltam venni magamnak is, de még nem találtam olyan helyet ahol kiadnák. De ha magamnak vennék, akkor se szívnék többet. Nem szeretnék erős dohányos lenni.
2011. márc. 2. 17:38
 9/30 anonim ***** válasza:
51%
Ezzel semmit nem tennék, de ha stikában elveszi a tiéteket, akkor máshonnan is szerez. Max nem vallja be. Jól elbeszélgetnék vele, indulatok és harag nélkül. Elmondanám, hogy mit vállal - anyagilag és egészségileg.
2011. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
39%
Én semmit nem tennék, ha dohányoznék. Aki maga is dohányzik, az milyen jogon tesz bármit is az ellen, hogy a gyereke cigizzen?
2011. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!