Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Konzervatívak válaszát várom...

Konzervatívak válaszát várom leginkább. Mit szólnátok, ha a lányotokról kiderülne, hogy csak szado-mazo kapcsolatban érzi jól magát?

Figyelt kérdés

Kérlek ne szidjatok, ez egy olyan dolog, amin az ember sajnos nem bír változtatni. Én örülnék a legjobban, ha normális lehetnék.

Viszont alakult egy olyan helyzet, ahol is az lenne a legjobb, ha ezt a titkomat meg tudnám osztani a családommal. Azonban nem tudom, hogy fogadnák. Ti hogy viselkednétek? Elfogadnátok? Furcsa szemmel néznétek ezentúl a lányotokra? Megpróbálnátok megváltoztatni? Vagy elvinnétek pszichológushoz? Kérlek írjatok minél többen!


2010. júl. 14. 09:09
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
91%
lehet én ultrakonzervatív vagyok, de baromira nem szeretném tudni, hogy a lányom, mit csinál a pasijával a hálószobájukban...;)
2010. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Elhiszem, és szerintem sem tartozik senkire a hálószoba. Viszont adott egy helyzet, amit úgy lehetne megoldani, ha tudnák.
2010. júl. 14. 09:14
 3/48 anonim ***** válasza:
88%
De a kapcsolatnak ezt a részét miért kell megosztani a szülőkkel? A pároddal való intim együttlét már csak kettőtökre tartozik.
2010. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szado-mazo dolgot azért akarod elmondani, mert látható jelei vannak?

Tehát azért akarod elmondani, hogy a szüleid ne higyjék, hogy bántalmaz a párod?

2010. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Nem lehetne úgy válaszolni, hogy nem tudod a dolog miértjét? :) Muszáj, és kész
2010. júl. 14. 09:16
 6/48 anonim ***** válasza:
85%
És mi lenne az az adott helyzet ha ne vagyok indiszkrét? Csak nem attól félsz, hogy kihallatszik a hálószobából a kiabálás, vagy megtalálják a cuccaidat? :S Nem ismerem a körülményeket, de szerintem semmiképpen ne szólj nekik erről. Mindenkit kellemetlen helyzetbe hoznál vele!
2010. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Két részre bontanám a dolgot.

Ha neked a "szado-mazo" kapcsolat elsősorben a szexualitást jelenti, és hogy miket műveltek az ágyban, akkor ahhoz senkinek semmi köze.

Viszont ha egyben azt is jelenti, hogy eltűröd hogy üssön- verjen- sőt ez neked még jó is, hogy monoklikkal meg kék-zöld foltokkal "gazdagodsz", akkor egyértelmű pszichiáter.

Remélem jól értelmezem és az első variációt érted szado-mazo alatt.Mert az nem gáz. El se kell mondani igazából.

2010. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
86%
Nos ha isten igazából konzervatív a szülő akkor földön fogod látni az ájulattól és számíthatsz örök életre tartó megvetéssel. Komolytalannak fognak tartani, elveszik a bizalom.
2010. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jobban tudnánk válaszolni,ha tudnánk a miértjét is.Viszont nem tudjuk,így azt mondom ne mond el,nem rájuk tartozik és én sem szeretném tudni,hogy a gyermekem miket művel az ágyban.

2010. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
59%
Miért kéne pszicháter annak aki, megvereti magát szex közben??? Ha ez neki jó, tegye. Jobb ha ilyen bizalmi kapcsolatba éli ki ezt az élményt, mielőtt még becsavarodna és ártatlannal csinálná.
2010. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!