Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hibás? Rosszul...

Én vagyok a hibás? Rosszul tettem? Mit tegyek? Infók lent!

Figyelt kérdés
Nos, arról van szó hogy az anyám nővérének a lánya ( unokatesóm) folyamatosan feljárt hozzánk, ugráltatott: hogy ő éhes, neki innivaló kéne, stb, stb,. és ha nem adtam azonnal akkor rámordított hogy milyen lassú vagyok meg satöbbi. De mindig kiszolgáltam, adtam neki amit kért. Ő egy 28 éves lány! Volt olyan is hogy reggel feljött és este ment csak haza, és egész nap ugráltatott: egyszer kaja kellet, máskor szomjas volt, akkor folyamatosan cigit kért tőlem, én mindig adtam neki. Volt olyan hogy elmentünk szórakozni és barátnőmmel vettünk felesben egy üveg pezsgőt, megittuk, és mikor találkoztunk vele rámkiabálta hogy hol a pezsgő és hogy miért nem hagytam neki. Ez egyébként kétszer fordult elő. Az utóbbi időben már oda jutottunk hogy belenyúlt a zsebembe és kivett belőle cigit úgy hogy nem is szólt semmit. Én ezt meguntam, szóltam neki érte. Nagy vita lett belőle. De szerintem igazam van/volt. Én nem sajnlok tőle semmit, de túlzásba vitte! Aztán most nemrég kb egy hete történt hogy elmentünk szórakozni barátnőmmel és ő is ott volt, meg barátnőm anyukája is, akivel egy helyen dolgoznak( mármint barátnőm anyuja és unokatesóm) és volt valami balhéjük és ezen összevesztek ott a szórakozóhelyen, barátnőm anyuja odahívott engem mert köztünk is bekevert kedves unokatesóm hogy beszéljük meg, és én nem voltam rá hajlandó, még jobban összevesztünk. Nagyon csúnya dolgokat kiabált rám, ezért nem akartam megbeszélni vele semmit!
2009. dec. 20. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted,én már rég kiosztottam volna?Hány éves vagy?Egyvalamit nem értek még hogy ki kiabált rád dolgokat?barátnőd anyuja,vagy unokatesód.beszélj a barátnőd anyukájával hogy bekevart az unkatesód.
2009. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ménem mondtál nemet neki korábban? ilyen csajt páros lábbal rúgnék ki a francba a lakásomból.
2009. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, unokatesóm kiabált rám dolgokat hogy mit gondolok én magamról meg satöbbi satöbbi, barátnőm anyuja tudja hogy unokatesóm kavart be közénk is meg a munkahelyükön is..
2009. dec. 20. 13:16
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyet úgy kivágnám a laksából, mint macskát sz@rni. Állj a sarkadra, beszélj anyukáddal, az ő anyjával, de ne hagyd, hogy zsarnokoskodjon. Undorító egy ember, ne is haragudj.
2009. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy anyám nekem ad igazat, de mégis mikor unokatesómmal beszél és unokatesóm összevissza hazudik neki akkor ellenem fordul, az anyja(nagynéném) olyan szinten van hogy a köszönésemet sem fogadja mert még ők sértődtek meg azért mert én szóvátettem hogy ugráltat...és mert nem akartam megbeszélni mert az abból állt volna hogy én kérjek bocsánatot...
2009. dec. 20. 13:55
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

Ülj le nagyon komolyan beszélgetni édesanyáddal. Az nem normális dolog, hogy a tesvére önző, felnőtt kölykét pártolja, aki a leírásod alapján kb. a saját hátsófelét sem képes szinte magától kitörölni. Kérd meg anyukádat, hogy téged védjen, mert ő a te édesanyád és 16 évesen nema te dolgod körülugrálni a "kedves" unokatestvéred.

2009. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam már megbeszélni anyával de egyszerűen úgy van vele hogy hát jólvan hagyjam már meg satöbbi, meg hogy nem dolgozik unokatesóm csak az anyja és nincs úgy pénzük de hiába mondom anyának hogy engem nem zavar hogy ide jár enni, mert senkitől nem sajnálok semmit, de azt hogy ugráltasson azt nem fogom hagyni..meg unokatesómnak az is a baja hogy én többször is szóvá tettem neki azt hogy miért csinál ilyen hülyeséget: van egy pasi akivel néha összejárnak és a pasi meghívja vacsizni vagy moziba és utána elvárja hogy unokatesóm lefeküdjön vele, és ő meg meg is teszi. Én meg megkérdeztem hogy miért csinálja, meg elmondtam a véleményem és ezt is folyamatosan rámordítja unokatesóm hogy ehez is mi közöm volt és hogy miért magyaráztam neki érte...pedig én csak jót akartam, hogy ne alacsonyodjon le...
2009. dec. 20. 14:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Zárd ki az életedből az unokatesód!

Nem vagy Te csicska!

Csapj az asztalra.Ne hagyd magad.

Üdvözöllek a való világban :-)

2009. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
23%
Egy nagyon fontos kérdés...:Cigány vagy vagy magyar?
2009. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy a hibás.Meséld el nekik az én sztorimat!

"Anya,ma mesélte egy lány,hogy neki az unokatesói nagyon rendes,felnőtt,családos emberek,akik a lánynak mindent megtesznek,amit akar a lány.A lány nem kíván tőlük sokat.Múltkor a lány felhívta az unokatesójának a feleségét,hogy nézzenek utána egy bizonyos parfümnek.És képzeld el anya,a lány unokatesója meg a felesége elmentek az Árkádba este 8 órakor,hogy nyomozzanak a parfüm után,és természetesen OTTHON HAGYTAK KÉT PICI GYEREKET!Az én 28 éves unokatesóm nem tenné ezt meg nekem,igaz?Szerencsés az a lány és örülhet,hogy ilyen unokatesói vannak." na ezt ha valahogy így megfogalmazod,akkor anyud majd beszélni fog a drága 28 éves unokatesóddal,hogy esetleg máshogy kéne csinálni a dolgokat..vagy ugyanezt a dolgot elmondod annak a 28 éves kis r.b.ncnak,aki téged csicskáztat.És akkor majd rájön,hogy mennyit hibázott...

az Árkádos dolog tényleg így volt.Tényleg két gyereke van unokatesóméknak.Unokaöcsém 3 éves múlt,unokahugom februárban 1 éves lesz.Mindketten elaludtak ÉS UNOKATESÓMÉK 8 ÓRAKOR BEMENTEK AZ ÁRKÁDBA A PARFÜMÖMÉRT NYOMOZNI...na??^^:D

2009. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!