Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Áááá, nem birom. Ez lehetetlen...

Áááá, nem birom. Ez lehetetlen, amin keresztül megyek. Most én lennék a hibás? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

Már tettem fel itt kérdést. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

pl ezt.

Ma megint fokozodott a probléma.Minden nap van veszekedés, de ma...Kiborultam.Felhivott a párom telefonon, beszéltünk..kimentem a szobábol anyám rögtön nekem esett, hogy mit telefonálgatok annyit, mert hogy lefoglalja magát a párom, meg engem is. Ebből jött a veszekéd.Megint hajtotta, hogy én semmit nem csinálok itthon.Ha a párom kijön vasárnap(1 héten 1x), akkor pihenek, mert vele vagyok, de csak akkor, ha nem segit.De a párom is mindig mindenben segit..Én is sok mindent megcsinálok itthon, szivesen segitek, ha megkérnek valamire azonnal megcsinálom.Anyám azt mondta, hogy még vasárnap sem dolgozok, mert ki jön a párod, azt bent ültök csak.Miközbe a párom segit!!Lehet minden az én hibám, de nem hinném.Ha ilyen velem, akkor van, hogy vissza pofázok, de ekkor már nem tudom korlátozni magam.4honap mulva 18 leszek, megfogadtam magamnak, hogy ha ilyen lesz velem, akkor öszepakolok és megyek.De akkor ide többet vissza nem jöhetek, anyum megmondta.Ez is fájt.Ja, és mondtam neki, hogy ha elmegyek dolgozni, akkor mi lesz?Erre Ő :nekem van2 fiam, majd ők haza költöznek.Családjuk van, nem hinném, hogy eljönnének..De ezt nem mondtam..Annyira meg tud bántani, olyanokat mondd :((..Szülők : Ti is beszéltek igy a gyerekeitekkel?


2009. nov. 18. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

én csak azt bírom, mikor ilyen fiatalok, akik még erősen függnek a szülőktől, legalábbis anyagilag, páromnak nevezik azt, akivel együttjárnak. ááá!! :)


bőven elég a "barátom" kifejezés.

a "párom" az, akivel együtt élek, egy háztartásban, magunk irányítjuk az életünket, saját keresetünkből élünk meg.

2009. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, akkor a barátom...De itt nem erről van szo..Nekem igy jobban tetszik.
2009. nov. 18. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt ha nem dolgoztam örültem, hogy ülök már anyám mondta, hogy segítsek neki mert mindent ő csinál.... úgy csinálta, hogy mindig bűntudatom legyen. Jobb ha otthon sem vagy olyan munkahelyet nézzél ahol mindig ott kell lenni.
2009. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igyekezni fogok..Az biztos, hogy a barátomhoz megyek majd, de azzal is "huzatni" fog anyum.Ha majd rendes munkám lenne (ami itt nehéz), akkor anyum abban is találna valamit.Nyáron is akartam dolgozni, de nem szabad.. nem engedett..
2009. nov. 18. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!